SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Искам съвет

Radik90

New member
Здравейте, скоро реших да си направя мой сайт със готова система php-fusion 7. След като прочетох доста теми за хостинг компаниите и видях че готовите системи харчат доста от CPU-то и ram-та реших да ви попитам коя хостинг компания да избера защото не искам проблеми по-нататък.
 
Re: Искам съвет

Която и да избереш ако сайта се разрасне можеш да достигнеш лимита за сървърно време ... аз съм доволен от Суперхостинг като съотношение на цена и предлагани параметри на хоста ... тръгваш от най-евтиния план и постепенно събирайки потребители минаваш на по-скъпите ...
 
Re: Искам съвет

Суперхостинг не те пращат да си търсиш нов хост - когато покриеш лимита на евтиния ти предлагат да минеш на по-скъпия където са гарантирани повече ресурси като за останалия период от времето доплащаш разликата в цената ...
 
Re: Искам съвет

И аз залагам твърдо на Superhosting! Бях на плана СуперСтарт, но се оказа, че трафика ми не достига поради големия брой посещения, и се наложи да мина на план с повече трафик, по конкретно (СуперПро, който предлага 650 гига трафик). Момчетата от поддръжката реагираха мигновенно и с тяхна помощ не създадох никакви затруднения на потребителите на уеб сайта ми, за което им благодаря! Така, че минавай на Superhosting, където цените са достъпни, качеството голямо!
 
Re: Искам съвет

Аз също чувам добри отзиви за супер хостинг ( не съм ги ползвал, само домейни имам от там )
Mishef, крайно време да споделиш колко посещения правиш :p
 
Re: Искам съвет

И аз залагам твърдо на Superhosting! Бях на плана СуперСтарт, но се оказа, че трафика ми не достига поради големия брой посещения, и се наложи да мина на план с повече трафик, по конкретно (СуперПро, който предлага 650 гига трафик). Момчетата от поддръжката реагираха мигновенно и с тяхна помощ не създадох никакви затруднения на потребителите на уеб сайта ми, за което им благодаря! Така, че минавай на Superhosting, където цените са достъпни, качеството голямо!
какъв трафик и какъв cms?
Една джумла със 300 UV може да товари повече от писан и оптимизиран cms със 3000 UV
 
Re: Искам съвет

hostbulgaria и inbg са едно. Имам доста сайтове и при тях и никакво ядове да ти кажа. :) Все пак като контрол на качество (нали го раздавам QA) избора са ми те :)
Пример за големи сайтове, които се хостват там са dao.bg и този форум ... виждаш никакво ядове няма
 
Re: Искам съвет

Кулинарю, не съм имал ядове до сега с това ;)

Radik90, нямам много наблюдения върху тези ЦМС, но предполагам ще си зависи и какви плъгини има инсталирани, до колко те ще забавят зареждането на целият скрипт, колко ще се обръщаш към базата...ама за 500 мисля, че няма да имаш ядове при inbg.eu.
 
Re: Искам съвет

аз ти препоръчвам icnbg имам много сайтове някой от които харчат доста от всичко и до сега не съм имал грижи с нищо.

относно cms - както каза някой горе най - много жега правят зле написани плъгини, така че пред да си купуваш хостинг обърни внимание на следните неща :

1. измисли какво ще правиш
2. виж кои опен соурце цмц-си го поддържат това нещо
3. прецени на къде може да се развият нещата и какви плугини ще ти трябват
4. за всяко нещо прверявай дали има оптимизационни техники и кеширане

ако никоя цмц не отговаря на твоите изисквания и прецениш ще хостинга ше ти е по скъп от колкото цената за ти се изработи софтуер по добре си намери някой пънкар като dhstudio да ти напише нещо къстъм за 100-200 лева.
 
Re: Искам съвет

Аз като цяло няма да се повтарям нещата съм ги описал тук исках само да вмъкна, че ползвам PHP fusion в сайта ми за SEO и дневно имам към 150 до 200 посещения отделно на същия хостинг в one.com вървят и други CMS системи със 400-500 посещения и 10х импресии и хостинга за сега е ок макар със многоо натоварващи скриптове писани от мен в PHP fusion . Тук може да видиш какво съм барникал в началото на тоя Php fusion и какво може като начало да направиш с тоя CMS, който като нов е seo unfriendly :)
 
Re: Искам съвет

И от мен с две ръце подкрепа за суперхостинг. В момента съм там на виртуален сървър, като ми се наложи да скоча от Супер ПРО към виртуалният сървър. Прехода мина перфектно.

Останалите хостинг компании от списъка ти не съм ги ползвал, за това за другите от твоят списък нямам мнение, но преди да стигна до суперхостинг минах през един куп хостинг компании, сега се радвам че съм открил суперхостинга :)

А пример за големи сайтове работещи на суперхостинг - abv.bg и останалите от групата на нетинфо :) Смятам че това е напълно достатъчно :)

Ами колебая се между ns1, hostbulgaria, inbg и superhosting
 
Re: Искам съвет

Да - и ICN.bg стават, минал съм и през тях. Стараят се хората, но за мене лично - те са на второ място след Суперхостинг


аз ти препоръчвам icnbg имам много сайтове някой от които харчат доста от всичко и до сега не съм имал грижи с нищо.

относно cms - както каза някой горе най - много жега правят зле написани плъгини, така че пред да си купуваш хостинг обърни внимание на следните неща :

1. измисли какво ще правиш
2. виж кои опен соурце цмц-си го поддържат това нещо
3. прецени на къде може да се развият нещата и какви плугини ще ти трябват
4. за всяко нещо прверявай дали има оптимизационни техники и кеширане

ако никоя цмц не отговаря на твоите изисквания и прецениш ще хостинга ше ти е по скъп от колкото цената за ти се изработи софтуер по добре си намери някой пънкар като dhstudio да ти напише нещо къстъм за 100-200 лева.
 
Re: Искам съвет

Кулинарю, не съм имал ядове до сега с това ;)
И аз не съм имал, просто споделих, че има недоволни при увеличаване на трафик.

Tyi kato sita izrazhodva
poveche resursi i natovarva servera, niama da mozem da podnovim
dogovora za hosting sled iztichaneto.
Едва ли е това, което търси момчето.
 
Re: Искам съвет

Superhosting ми се струва че искат много пари все пак по 14 на месец не е малко говорим за суперпро. Мисля като начало да почна с ns1 или hostbulgaria след това като се разрасне повече се наложи ще мина чак на Superhosting.
 

Горе