SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Искате ли 50, 000+ РЕАЛНИ/ТАРГЕТИРАНИ уникални ?

CrAzY-MaST

New member
Офертата е следната:
пишете/вече имате написана/аз ви пиша статия. Тематика - почти всякаква без адулт и директна реклама на дадени продукти/платени/.
Аз я събмитвам в Digg.com и правя нужното да стане популярна, което ще ви донесе известно количество линкове и много трафик. От няколко хиляди до безкрайност. Средно около 40-50 000.

Цената на това удоволствие е $60 ако статията стане популярна и $15 ако нестане. Като се има в предвид, че дори и да не стане популярна ще получите няколко стотин уникални посещения.

За първите трима цената на услугата ще бъде $50.


Искам предварително да знаете, че няма гаранция, че всяка статия ще стане популярна, защото понякога администрацията си прави каквото иска, а и не всичко е достойно за там.

Проста статистика за вложените 60 долара:
50 000UV = $0,0012 на посетител
5 000UV = $0,012 на посетител
5 000UV
500 = $0,15 на посетител

По ефтин трафик от този ?
AdWords ? EasyTrader ? Bidvertiser ? - НЕ

Ето и скрийншот на трафика:

Първи ден: 45, 662
Втори ден: 5,085
Трет ден: 696
и т.н. като все още идват по около 10-20 уникални, но това е доста индивидуално


Плащане чрез PayPal, захранване на сметка, Epassporte и т.н.

П.С.
Ако това ви се струва много, ще вметна че има доста хора които предлагат тази услуга и ви взимат или по 10-20 цента на уникален или суми от сорта на 300-500 долара.

P.S.2 Сайта който е на снимката има по ~100 уникални, но просто защото е имало 45 хиляди и сега 100-те са почти изравнени с земята :D. Преди добавянето в Digg сайта беше празен - това е първия линк към него или по-точно към статия
 
Последно редактирано:
Re: Искате ли 50, 000+ РЕАЛНИ/ТАРГЕТИРАНИ уникални ?

офертата звучи интересно. Само не съм сигурен дали хостинг компанията където е сайта ми който искам да тествам ще е съгласен :|
 
Re: Искате ли 50, 000+ РЕАЛНИ/ТАРГЕТИРАНИ уникални ?

кой е хоста ?
ако е платен и е извън бг предполагам, че няма да имаш проблем, но българите може да се заядат ?

по спомени харчеше около 5-10гб, но не съм сигурен, а и зависи от сайта
 
Re: Искате ли 50, 000+ РЕАЛНИ/ТАРГЕТИРАНИ уникални ?

Офертата звучи направо прекрасно. Само да питам, в цената не влиза писането на статията, нали?
 
Re: Искате ли 50, 000+ РЕАЛНИ/ТАРГЕТИРАНИ уникални ?

само да вметна, че отстъпката скоро няма да я има за първите трима, защото вече няколко човека се колебаят или пишат статиите.
но да кажем за още двама които постнат в тази след моето мнение ще важи отстъпката

nullsoft, драснах ти ЛС
 
Re: Искате ли 50, 000+ РЕАЛНИ/ТАРГЕТИРАНИ уникални ?

Крейзи, знам че си ок, но да попитам има ли замесен някакъв спам в тази работа ? Скайп спам или нещо подобно ?
 
Re: Искате ли 50, 000+ РЕАЛНИ/ТАРГЕТИРАНИ уникални ?

bedio, хванал съм му алгоритъма вече. Използва се и Twitter - помага доста, както и други приятели, които взаймно сме се премахнали от дигг или просто сме се добавили и в чат клиентите, че е по-лесно.
Ако имаш предвид скриптове и разни форум постове - няма такова нещо.

Ето и една снимка за трафика към една снимка:

Това е само от нея - ~85 000 от Digg и 3780 от SU
 
Re: Искате ли 50, 000+ РЕАЛНИ/ТАРГЕТИРАНИ уникални ?

Tц, не искам :)
Всмисъл за чий му е да дойдат един ден 50 хиляди баунс ?
Да правят трафик и да ви нацъкат адсенса?

go get a life !
 
Последно редактирано:
Re: Искате ли 50, 000+ РЕАЛНИ/ТАРГЕТИРАНИ уникални ?

Всмисъл за чий му е да дойдат един ден 50 хиляди баунс ?
Да правят трафик и да ви нацъкат адсенса?
На мен, например. Една проста сметка показва - 5% ЦТР, 10 цента на клик по 50к = 250 долара - никак не е зле за един ден. Да не говорим за другите ефекти като юзъри които остават лоялни на сайта, сео ефект и ей такива незначителни работи. Та, за нашия живот не се притеснявай ;).
 
Re: Искате ли 50, 000+ РЕАЛНИ/ТАРГЕТИРАНИ уникални ?

Имайте в предвид, че посетителите от социалките не са много от кликащите по реклами, т.е CTR ще ти е няколко пъти по-нисък от нормалният.
 
Re: Искате ли 50, 000+ РЕАЛНИ/ТАРГЕТИРАНИ уникални ?

Кликни ме тук и тук и навсякъде ме кликай, `дет се вика.

SeoKungFu!
 
Re: Искате ли 50, 000+ РЕАЛНИ/ТАРГЕТИРАНИ уникални ?

На път съм да узная ;). Но и друг път съм правил бизнес с CrAzY-MaST и не съм имал проблем.
 
Re: Искате ли 50, 000+ РЕАЛНИ/ТАРГЕТИРАНИ уникални ?

Някой ще сподели ли дали е имало конкретни резултати от предложението на CrAzY-MaST, защото съм заинтересуван от офертата му?
 
Re: Искате ли 50, 000+ РЕАЛНИ/ТАРГЕТИРАНИ уникални ?

ivo94, с кулинара и с още 1-2-ма опитахме, но нестана работата - точно бяха направили промени по алгоритъма, а и някои от статиите не бяха кой знае какво.

може да опиташ - нищо не ти струва - пари невзех на хората, въпреки че някой получиха по около 100-200 доколкото видях :)
 

Горе