SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Какво ви е мнението за следната игра/промоция за Jabse

plamensl

New member
Идеята е да направя томбола с награда например таблет за тези, които търсят с Jabse.com

Условия :
Продължителност 1 месец.
Минимум 100 уникални търсения / месец. Уникално търсене е търсене с уникална комбинация от термини за този потребител в рамките на месеца и отваряне на поне 1 страница от SERPa.
Отчитат се максимум 10 търсения /ден


Бихте ли се включили ? Каква награда би ви мотивирала ? Какво не ви харесва в условията ?
 
Re: Какво ви е мнението за следната игра/промоция за Jabse

Проблемът с този тип игри е, че ще привлечеш дийл (прайс) хънтърите, но няма да привлечеш лоялни клиенти. Помисли за друг начин, който ще ти донесе лоялна аудитория.
 
За: Какво ви е мнението за следната игра/промоция за Jabse

За: Какво ви е мнението за следната игра/промоция за Jabse

Мисля, но не измислям. Ще се радвам на всякакви идеи.

Идеята ми за играта, освен директния трафик, който се надявам да получа ако има достатъчно участници е и да се генерира Referer Spam ( който не е точно спам ами реален трафик )
За deal hunter-ите - може би си прав, но все пак ми се иска да опитам.
 

Горе