SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Какво следва след артикъл директориите

the-tom-cat

New member
Tъй като почти напълних бг артикъл директориите със статии към един мой проект, започнах да се замислям какво ще е следващото ми действие. Направил съм и сайтове в почти всички безплатни бг блог хостинг платформи. Разполагам и с 2 сателитки на платен хостинг. Та въпроса, който ме тормози сега е:
Кое според вас би имало по-голям ефект – да продължавам да пълня със статии „платените” и free сателитки и съответно да изграждам линкове към тях или да търся нови блог платформи и там да поствам по някоя статийка ?
 
Re: Какво следва след артикъл директориите

Ехееее, пак се скараха :) ... Коледа е ... :). Добре ето едно предложение и от мен - тематични линкове от сайтове с висок Trust Rank. По-добре линковете да са intext, а не от сайдбар.
 
Re: Какво следва след артикъл директориите

Може би темата трябваше да е не "Какво следва след артикъл директориите" а къде да намеря още линкове :D
 
Re: Какво следва след артикъл директориите

Може да си купиш линкове от статии, те излизат евтино, понеже е еднократен разход.

Ако съвсем не ти се дават пари, може линкове или статии на разменни начала.
 
Re: Какво следва след артикъл директориите

Благодаря на всички за препоръките.

Ще пробвам и с коментари а и ще потърся малко платени статии.
 
Re: Какво следва след артикъл директориите

Тези социални мрежи изчерпа ли ги :)


Незнам до колко е правилно, но социалните мрежи ги използвам за да постна линк към статията която съм публикувал някъде си и затова избягвам да пускам и линк към главния сайт
 
Re: Какво следва след артикъл директориите

Незнам до колко е правилно, но социалните мрежи ги използвам за да постна линк към статията която съм публикувал някъде си и затова избягвам да пускам и линк към главния сайт

можеш, и дори е желателно да го правиш,

за сайта и можеш да отвориш и нов акаунт ако искаш
 
Re: Какво следва след артикъл директориите

Незнам до колко е правилно, но социалните мрежи ги използвам за да постна линк към статията която съм публикувал някъде си и затова избягвам да пускам и линк към главния сайт

Еми принципно си донякъде прав, но не мисля че е проблем. Аз имам доста начални страници добавени дори и в свежо. А то по-реномирана от тази мрежа едва ли има ;). Щом те приемат, значи всички приемат ;).
 

Горе