SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Как да монетизирам сайт за Домашни Любимци?

Virosss

New member
Здравейте,
преди време стартирах сайт за обяви за домашни любимци.. тогава бях далеч от мисълта да го монетизирам, но мисля, че вече е крайно време да избирам парите които съм вложил :) Та след краткият ми опит и мнение на виден член от форума, разбрах, че в Адуордс рекламите от тази ниша са повече от зле... да обедих се. Някой по опитен в монетизирането, може ли да даде идеи как да го монетизирам, за да избия поне разходите от него?!
Ще съм благодарен на всякакви идеи.
 
Re: Как да монетизирам сайт за Домашни Любимци?

Аз нямам НИКАКЪВ опит в това, което ще ти напиша, но ми се струва перфектно в случая. Магазини за храни, ветеринарни клиники, магазини за аксесоари. Като почнеш от официалните вносители и дистрибутори чак до кварталните магазинчета. Предложи им банери и линкове.
 
Re: Как да монетизирам сайт за Домашни Любимци?

Някъде около 100-тина уникални, но тези дни ще пускам адуоркс и ще видим какво ще се получи.
 

Горе