SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Как да си набавим 67 000 беклинка Ето Как!!

Re: Как да си набавим 67 000 беклинка Ето Как!!

Temporary disbled!
Soon new version will be avaible.

Що така и колко soon?

Инструмента е готов:
autosubmiter.png


Достъпен е тук:
http://wms-tools.com/projects.php

За момента всеки проект може да бъде събмитван само по веднъж!

Можете да си изберете език/страна, в която предпочитате сайта ви да бъде регистриран.
Ако имате забележки ще се радвам да ги чуя :)
 
Re: Как да си набавим 67 000 беклинка Ето Как!!

Нещо става ли с туулчето?

Днес по обед говорих с Марто Лазаров, каза че работи по инструмента, но не се ангажира със срок за пускане на новата версия. Подготвил е и допълнителни екстри и благинки.
 
Re: Как да си набавим 67 000 беклинка Ето Как!!

Нощи подобно автоматично не работи добре. От този също нямаше почти никакъв ефект и точно затова Марто го преработва в момента.

Защо:
- пускаш си линковете
- не им ли пуснеш линк отнякъде тоя линк не се индексира

Ти можеш ли да пуснеш на ръка 10000 линка? А въобще знаеш ли къде са?

Точно затова има нужда от генериране на файл който да пратиш на гоогле като сайтмап за да ги индексира тия линкове редовно. Тогава чак ще получиш някаква далавера от тях.

Поправете ме ако греша. Обсъждах го и с Марто Лазаров.

... иначе идеята е супер, но трябва да се довърши. Само че имам и един въпрос: ще получим ли генерираните файлове и за субмитите които сме пускали до момента? Аз съм пуснал поне 10 платени.
 
Последно редактирано:
Re: Как да си набавим 67 000 беклинка Ето Как!!

Нощи подобно автоматично не работи добре. От този също нямаше почти никакъв ефект и точно затова Марто го преработва в момента.

Защо:
- пускаш си линковете
- не им ли пуснеш линк отнякъде тоя линк не се индексира

Ти можеш ли да пуснеш на ръка 10000 линка? А въобще знаеш ли къде са?

Точно затова има нужда от генериране на файл който да пратиш на гоогле като сайтмап за да ги индексира тия линкове редовно. Тогава чак ще получиш някаква далавера от тях.

Поправете ме ако греша. Обсъждах го и с Марто Лазаров.

... иначе идеята е супер, но трябва да се довърши. Само че имам и един въпрос: ще получим ли генерираните файлове и за субмитите които сме пускали до момента? Аз съм пуснал поне 10 платени.

Да ти кажа, аз пък съм доволен, за 2 лева резултата си е перфектен. Пуснал съм за събмитване повече от теб, но и да няма карти за старите не ме бърка. Всички разходи отдавна са избити
 

Горе