SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Как да си набавим 67 000 беклинка Ето Как!!

Re: Как да си набавим 67 000 беклинка Ето Как!!

Накратко за платената версия на функция, която се спомена по-горе:
Срещу символична такса няма да имате ограничение в използване на функцията за аутосъмбита чрез http://wms-tools.com/ т.е. няма да има лимит от 1000 урл-а за домейн и ще можете да събмитнете домейна в пълния списък от близо 11 000 проверени урл-а ;)
Говорете ми в цифри :)
 
Re: Как да си набавим 67 000 беклинка Ето Как!!

Говорете ми в цифри :)

Човече цифрита е толкова символична, че на мен ми е съвестно да я обявя. Нека автора на тула да я обяви.:p Но когато го направи ще умрете от смях. За това което предлага е направо престъплние според мен.

Евала на човека, че не е алчен. Мислех,че вече няма такива хора особено след сблъсъка ми с хора от тоя бранш. :) Надявам се да не засегна някой без д аискам.
 
Re: Как да си набавим 67 000 беклинка Ето Как!!

Ако се пуснат 1000 линк-а за 1 седмица това не е ли прекалено рисковано и екстремно? Иначе и на мен започна много да ми харесва тая работа с тия лесни линкчета :)) . Ще се радвам някои да сподели мнение какъв е ефекта след пускане на n линк-а примерно.
 
Re: Как да си набавим 67 000 беклинка Ето Как!!

Ако се пуснат 1000 линк-а за 1 седмица това не е ли прекалено рисковано и екстремно? Иначе и на мен започна много да ми харесва тая работа с тия лесни линкчета :)) . Ще се радвам някои да сподели мнение какъв е ефекта след пускане на n линк-а примерно.

Относително е, тъй като Google намира тези линкове по различно време, а не наведнъж. Ако някой ми каже къде е границата ще лимитирам процеса във времето, така че да не се получава този ефект.

Тъй като едвали има яснота по този въпрос, обмислям възможността всеки сам по своя преценка да може сам да си избере за колко време да бъдат пускани линковете.
 
Re: Как да си набавим 67 000 беклинка Ето Как!!

Не искам да звучи като излишна реклама, но ето резултата от платения събмит, 24 часа след неговият край. :)

Колега това къде го виждаш? И аз пусках платен, но тоя скрийн или не се вижда или аз съм сляп :)
 
Re: Как да си набавим 67 000 беклинка Ето Как!!

Колега това къде го виждаш? И аз пусках платен, но тоя скрийн или не се вижда или аз съм сляп :)

Споко, не си сляп :) Колегата SeoLab си подрежда нещата и си е направил тул или акаунт в друг сайт където да ги следи тези ра'Оти ;)
 
Последно редактирано:
Re: Как да си набавим 67 000 беклинка Ето Как!!

К, мерси, ще следя и аз и ще пиша за резултата. За мен инструмента ще служи главно за бързо индексиране на нови сайтове, че няма да даде голям резултат при кирилишките търсения е ясно, но колкото повече, толкова повече.

Направих си тестче с няколко сайта по които няма да се пипа нищо няколко време. Ще видим резултата на финала след сравнение на резултатите преди-след.
 
Re: Как да си набавим 67 000 беклинка Ето Как!!

К, мерси, ще следя и аз и ще пиша за резултата. За мен инструмента ще служи главно за бързо индексиране на нови сайтове, че няма да даде голям резултат при кирилишките търсения е ясно, но колкото повече, толкова повече.

Направих си тестче с няколко сайта по които няма да се пипа нищо няколко време. Ще видим резултата на финала след сравнение на резултатите преди-след.

недей рискува с новите сайтове - при мен резултата е САНДБОКС за основната ключова дума. Домейна е на около пет месеца като има реално съдържание от около две седмици - и на около вторият ден след като ползвах тула сайта изчезна от СЕРП-а. Единствено се класират ключови думи с по три и повече думи - като там даже излиза на първа страница ама кел файда :)
 
Re: Как да си набавим 67 000 беклинка Ето Как!!

Все още не искам да пускам статистика по въпроса, тъй като не е минал никакъв сериозен период (1-2 седмици са твърде малко време).
Най-рано след като стане месец ще пусна информация - до тогава и в самия wms-tools.com можете да следите промените в броя линкове (просто кликнете на
icon_preview.png
срещу съответния проект - има колонка показваща броя на входящите линкове според Yahoo!)
 
Re: Как да си набавим 67 000 беклинка Ето Как!!

Тези сайтове не са такива, тяхната цел не е да се класират, а да се индексират. Сателитки са с които в момента се прави експеримент за силата на уникалното съдържание. Да кажа само че до момента никой не е изчезнал, даже един-два са доста добре позиционирани за нищожните усилия които се положиха за тях.

Надявам се да съм готов с резултатите преди конференцията че много хора ме врънкат за тях.

P.S. Не става въпрос че ще се говори за тях там, те са за друга конференция в по-ограничен кръг и доста по-black hat.
 
Последно редактирано:
Re: Как да си набавим 67 000 беклинка Ето Как!!

недей рискува с новите сайтове - при мен резултата е САНДБОКС за основната ключова дума. Домейна е на около пет месеца като има реално съдържание от около две седмици - и на около вторият ден след като ползвах тула сайта изчезна от СЕРП-а. Единствено се класират ключови думи с по три и повече думи - като там даже излиза на първа страница ама кел файда :)

аз някога писах, че това е възможно, ама се намери умник, без да знае и си има понятие за какво става дума се изхвърли.
Де си бе умнико?
Поне да си беше оставил името, че да те знаем кой си.
Примери колкото искаш за такива ситуации, ама кой да чете.
 
Re: Как да си набавим 67 000 беклинка Ето Как!!

Аз, мисля да пробвам с платения вариант да видя какъв ще е резултата. Със свободния почнах със 7 беклинка сега имам 6 според тула. Най много показва, че е стигнал до 8 :), но това не ми се вижда реално. Явно трябва да мине малко време за да се види реалния резултат.

Edit:
Ето какво показва статистиката на http://www.backlinkcheck.com/:


URL Total Google Yahoo! AllTheWeb AltaVista MSN

www.bid-market.net 1354 22 444 444 444 0

Преди да използвам тула имах Total - 24. Мисля, че има ралика :)
 
Последно редактирано:
Re: Как да си набавим 67 000 беклинка Ето Как!!

Аз, мисля да пробвам с платения вариант да видя какъв ще е резултата. Със свободния почнах със 7 беклинка сега имам 6 според тула. Най много показва, че е стигнал до 8 :), но това не ми се вижда реално. Явно трябва да мине малко време за да се види реалния резултат.

Edit:
Ето какво показва статистиката на http://www.backlinkcheck.com/:


URL Total Google Yahoo! AllTheWeb AltaVista MSN

www.bid-market.net 1354 22 444 444 444 0

Преди да използвам тула имах Total - 24. Мисля, че има ралика :)

Интересно как за 1 седмица резултатите са вече: 33 0 11 11 11 0
 
Re: Как да си набавим 67 000 беклинка Ето Как!!

Без да се заяждам, загубих половин час да преглеждам този списък (съкратената версия) и да се опитвам да разбера какво се опитвате да направите, но не мога. Не мога да разбера защо наричате това беклинкс? Повечето са търсачки, които показват домейна в title или дори дават линк към сайта, но само при GET заявка. Как се стига до този линк освен чрез GET заявка? Според вас трябва да линкна тези виртуални "страници", за да се индексират ли?
Моля покажете ми поне една страница със събмитнат линк и пътя с кликове от началната страница на сайта до тази страница. Благодаря!
 
Re: Как да си набавим 67 000 беклинка Ето Как!!

Никой не е отговорил до момента. Вече имам чувството, че много от хората писали в темата изобщо не им е ясно за какви връзки става въпрос. Това са страници, които съществуват само докато стоят заредени в браузъра.
Препоръчвам ви да прочетете обновената ми статия Лоши линкове, добри линкове, плаващи линкове.
 
Re: Как да си набавим 67 000 беклинка Ето Как!!

Никой не е отговорил до момента. Вече имам чувството, че много от хората писали в темата изобщо не им е ясно за какви връзки става въпрос. Това са страници, които съществуват само докато стоят заредени в браузъра.
Препоръчвам ви да прочетете обновената ми статия Лоши линкове, добри линкове, плаващи линкове.
Не си прав!
Имаш ЛС с пример!
Не желая да го показвам тук и ще те помоля и ти да не показваш сайта.
Виж кода има си реален линк.
 
Re: Как да си набавим 67 000 беклинка Ето Как!!

Никой не е отговорил до момента. Вече имам чувството, че много от хората писали в темата изобщо не им е ясно за какви връзки става въпрос. Това са страници, които съществуват само докато стоят заредени в браузъра.

gan, не са страници, които съществуват само докато стоят заредени в браузъра. Тези линкове не могат да те класират за някакъв израз, повечето от нас ги пускат ей така, за всеки случай. Голям брой бързо - следователно на ниска цена. Колкото повече, толкова повече.

Естествено повечето активи идват от сайтовете на английски, не от тези на китайски и японски, затова и аз такива не пускам. ;)
 
Re: Как да си набавим 67 000 беклинка Ето Как!!

gan, не са страници, които съществуват само докато стоят заредени в браузъра.
Голяма част от страницата в списъка от 67к са такива, но точно поради тази причина изпращането в wms-tools.com става до 11к страници...

Тези линкове не могат да те класират за някакъв израз, повечето от нас ги пускат ей така, за всеки случай.
В следващата версия ще могат:)

Голям брой бързо - следователно на ниска цена. Колкото повече, толкова повече.
Услугата е без каквато и да е гаранция - някой пробваха и са много доволени, други казват, че няма кое знае какъв ефект. Всеки сам си преценява, а и цената както се увериха много от вас е повече от достъпна.

Естествено повечето активи идват от сайтовете на английски, не от тези на китайски и японски, затова и аз такива не пускам. ;)
Да, това е една от най-основните функции на инструмент - сайтовете са разделени по езици.

В следващата версия списъка ще бъде изцяло ревизиран/допълнен/изчистен, ще има няколко нови екстри, което ще доведе до по-добър ефект.
 
Re: Как да си набавим 67 000 беклинка Ето Как!!

Аз съм от доволните :) До сега съм пуснал на няколко сайта и всичко е ок. gan, за да видиш дали се индексират, тествай с един домейн. Няма да отнеме и кой знае колко време да си пуснеш един google alerts с името на домейна
 

Горе