SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Как да си набавим 67 000 беклинка Ето Как!!

Re: Как да си набавим 67 000 беклинка Ето Как!!

mlazarov, всъщност и аз съм от доволните. Изумих се като видях колко пъти си ме цитирал :D

Такива линкове съм пускал само през твоя панел - 10к, така че не мога да кажа нищо за другите 57к, дори не съм ги виждал (откъде толкова много свободно време).

Програмиста ни ме пита дали да прави той такова нещо, но докато се чудим, ти вече го бе направил ( евала ) и го спрях. Това не му попречи по някакъв начин през линукса на неговата машина да си ги пусне за неговия сайт де :D

П.С. Не забравяй да пишеш когато станат готови новите екстри.
 
Последно редактирано:
Re: Как да си набавим 67 000 беклинка Ето Как!!

аз някога писах, че това е възможно, ама се намери умник, без да знае и си има понятие за какво става дума се изхвърли.
Де си бе умнико?
Поне да си беше оставил името, че да те знаем кой си.
Примери колкото искаш за такива ситуации, ама кой да чете.


ако ставаше така щяха хората да пускат такива линкове към конкурентите си и да ги банва гугъла. Ако искате да ви дам два три сайта на мои конкуренти да ги вкарате в sandbox - става ли? Гугъл не може да те накаже за линкове към твоя сайта може само за линкове от твоя сайт.
 
Последно редактирано:
Re: Как да си набавим 67 000 беклинка Ето Как!!

vb2005 и аз мисля че може. Лично съм си вкарвал сайтове в трета глуха с такива неща. При нови сайтове е опасно. Не бих рискувал да правя масов събмит на домейн който няма поне 2-3 месеца в индекса, няколко индексирани страници и поне 100-на линка.
 
Re: Как да си набавим 67 000 беклинка Ето Как!!

Ето без дублирани домейни :), намалиха се само с 52 хиляди някъде

Код:
http://www.mediafire.com/?mmvzfytqmgg

Здравейте колеги,
на никой не препоръчвам да ползва тази сиситема за линкове.Ако искате мога да Ви покажа сайтове които са в първите 10 на гуглето в с съответната категория,/визирам България/ но никога не са я ползвали, обаче и зависи и собственика на сайта дали слуша "кво му пее радиото", т.е. аз
Поздрави и N/Wnd!
 
Последно редактирано:
Re: Как да си набавим 67 000 беклинка Ето Как!!

Michaella, това че сайта е на първа позиция и не е ползвал такъв род натрупване на линкове, само по себе си не е аргумент за отричането на метода. Има милиони сайтове, които са на първа позиция в нишата си в съответната категория (и не визирам само България) и нямат нито един линк от .gov домейн - това значи ли да зарежем гов домейните?

Кажи защо не препоръчваш този метод?
 
Последно редактирано:
Re: Как да си набавим 67 000 беклинка Ето Как!!

Кажи защо не препоръчваш този метод?

Здравейте, склонна съм да се съглася с теб донякъде , обаче с напълно споделям мнението на колегара traki, защото и аз като него от екперименти с линкове /не знам дали е от късмет или от незнание то ми д си наврях сайтчето от от 12-15 позиция на 65-75-та.

Поздрави!
п.с. Днес ще разцъквам по форумите че търся нещо и ако не го намеря ще питам за помощ тук..
 
Re: Как да си набавим 67 000 беклинка Ето Как!!

Относно филтрите, в момента работя по един сайт с който експериментирам с тези филтри. Сайта е на домейн на 3 месеца, а самият сайт е на 20-дни. Започна си добре, индексира се целия, влезе на 1 и втора страница по ключовите си думи, имаше по около 100-тина уникални дневно, но после (около десетия ден) за 2-3 дни му струпах над 200 линка и хвана филтър. Постепенно започнах да премахвам линкове, миналата седмица излезе в serp, после пак изчезна, веднага след това още му намалих линковете и днес пак излезе в серп. Сега ще го видя дали ще задържи или ще трябва да махам още :)
 
Re: Как да си набавим 67 000 беклинка Ето Как!!

Абсолютно нормално е, експериментирал съм същото преди около година. Ето една примерна схема за нов сайт при мен (аз не чакам чак толкова много колкото cloxy препоръча на конференцията, но до момента проблеми не е имало)

Чисто нов домейн - около 2 месеца чакане - първа порция линкове
още 1 месец чакане - втора порция линкове
още 1 месец чакане - трета порция линкове

Ако нишата е с ниска конкуренция (или с много голяма) стойностите могат да варират, при по-ниска конкуренция го давайте малко по-смело.
 
Re: Как да си набавим 67 000 беклинка Ето Как!!

Абсолютно нормално е, експериментирал съм същото преди около година. Ето една примерна схема за нов сайт при мен (аз не чакам чак толкова много колкото cloxy препоръча на конференцията, но до момента проблеми не е имало)

Чисто нов домейн - около 2 месеца чакане - първа порция линкове
още 1 месец чакане - втора порция линкове
още 1 месец чакане - трета порция линкове

Ако нишата е с ниска конкуренция (или с много голяма) стойностите могат да варират, при по-ниска конкуренция го давайте малко по-смело.

Уточнявайте за bg, com или нещо друго става дума.
Не знам какво са казвали на конференцията, но щом на тези срокове им казвате, че са кратки...то не знам, моите са свръх-супер кратки :))))
200 бека не са много.
още повече, ако са от нормални сайтове и не са само от главни страници.
В момента е елементарно, ако някой сайт/блог пусне някоя интересна новина, да получи много повече само за 1 ден.
Ако всички бекове са от индекса и са sitewide, то тогава и можеш да си навлечеш проблеми.
За нов сайт, 1-те 2-3 седмици са най-важните, това е като първите 7 години на човека, ако мога така да се изразя :)
В този период трябва много внимателно да се отнасяте към това къде и какви бекове получавате.
темата е много дълга.
Може някой ден да събера сили и да я развия напълно.
 
Re: Как да си набавим 67 000 беклинка Ето Как!!

SeoLab, за БГ - навън нямам опит и не работя. Предпочитам на един фронт, но качествено. Последното зависи най-много от парите които плаща клиента всъщност, като не плащат достатъчно естествено е да не си даваме много зор. А за броя бекове - не съм споменавал бройка ;)

Може някой ден да събера сили и да я развия напълно.
Еми хайде - може да стане линкбайт.
 
Re: Как да си набавим 67 000 беклинка Ето Как!!

Здравейте,
Мога дасподеля мнението си за моят сайт с който пробвах тула. Пуснах му само БГ линкове и не знам до колко не позволяват класиране, но той скочи на 1 позиция. Други бекове не сам правил. Интересното е че сайта се хоства в САЩ и е с много конкурентна ниша и ключови думи. Но като напиша главната ключова дума в гугле и сложа филтър за страници на написани на БГ го дава на 1 или 2 позиця. Значи 100% има ефект. Кто мине малко време ( още седмица две ) ще пусна и другите 11к от "Платената версия" и ще споделя мнение за ефекта в глобален мащаб. :)
 
Re: Как да си набавим 67 000 беклинка Ето Как!!

Здравейте,
Мога дасподеля мнението си за моят сайт с който пробвах тула. Пуснах му само БГ линкове и не знам до колко не позволяват класиране, но той скочи на 1 позиция. Други бекове не сам правил. Интересното е че сайта се хоства в САЩ и е с много конкурентна ниша и ключови думи. Но като напиша главната ключова дума в гугле и сложа филтър за страници на написани на БГ го дава на 1 или 2 позиця. Значи 100% има ефект. Кто мине малко време ( още седмица две ) ще пусна и другите 11к от "Платената версия" и ще споделя мнение за ефекта в глобален мащаб. :)

Изключи си персонализираното търсене ;)
 
Re: Как да си набавим 67 000 беклинка Ето Как!!

Пробвал съм го от няколко различни места и резултата е един и същ. След като ми премина първоначалната еуфория от класирането се усетих да пробвам и тези варианти.
 
Re: Как да си набавим 67 000 беклинка Ето Как!!

здравейте,
бихте ли ми казали ако пусна тук няколко от мойте нови, нейндескирани сайтове дали ще бъдат индексирани по този начин. Този тъл не е ли най-вече за индексация или нещо бъркам.
П.С. не е лошо адреса на тула да бъде във важна тема или някак сложен като важно съобщение тук.
 
Re: Как да си набавим 67 000 беклинка Ето Как!!

здравейте,
бихте ли ми казали ако пусна тук няколко от мойте нови, нейндескирани сайтове дали ще бъдат индексирани по този начин. Този тъл не е ли най-вече за индексация или нещо бъркам.
П.С. не е лошо адреса на тула да бъде във важна тема или някак сложен като важно съобщение тук.

Да принципно идеята е главно за индексирането. Въпроса е д ане прекалиш за да не те " резне " чичо Гуугъл. :)
 
Re: Как да си набавим 67 000 беклинка Ето Как!!

Да принципно идеята е главно за индексирането. Въпроса е д ане прекалиш за да не те " резне " чичо Гуугъл. :)
За тези, които се притесняват да изчакат следващата версия ;)
 
Re: Как да си набавим 67 000 беклинка Ето Как!!

За тези, които се притесняват да изчакат следващата версия ;)
Само съвет, да не прекали иначе аз отдавна съм се убедил в работата му и не се притеснявам. :)
 
Re: Как да си набавим 67 000 беклинка Ето Как!!

Здрасти пичове.
Нещо инструмента не работи, ренах се, напрвих нов проект и даже си купих 1 кредит.
Обаче ми дава че е временно не работещ и се очаква новата версия, но тя си е новата версия - 4.3
Пишете тук кога ще проработи?
 

Горе