SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Как става авто-превода на сайтове ?

Re: Как става авто-превода на сайтове ?

Просто трябва да вкараш някъде бутон/линк към превода, като ползваш следният адрес от английски на български например. Ако разгледаш и адреса, ще ти стане ясно как става номера и за др. езици.


За по-нагледно съм ти маркирал и кое да гледаш :)
 
Re: Как става авто-превода на сайтове ?

Аз мисля, че имат и АПИ което можеш да викаш програмно и да ти превежда разни неща
 
Re: Как става авто-превода на сайтове ?

мда, заявките са ограничени на база домейн.

Човек може да си вика транслатора и да си записва превода локално и да си разпредели заяеките във времето
 
Re: Как става авто-превода на сайтове ?

Няма API за превеждане на G. Translate
Но може да се направи custom скрипт.
Пък щом е статичен сайта, какъв е проблема да се преведе ръчно ( предполагам е малък броят на страниците )
 
Re: Как става авто-превода на сайтове ?

Ако те интересува да го правиш "на едро" (или за blackhat seo) можеш да ползваш Systran. До скоро това беше софтуера зад Google Translate и продължава да дава power на Babelfish.
 
Re: Как става авто-превода на сайтове ?

някаде по нета прочетох, че трябва например за всеки език да си направя папка и да си преведа страниците, но ми се струва тромаво това. Но поне след това си е на хоста, няма да мислиш за заявките.

Всъщност аз имах друго в предвид, но след това като се замислих, се усетих че е технически невъзможно, поне за момента :)
 

Горе