SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Как ще се отрази.....

zle

New member
Въпросът ми е следния :
Как ще се отрази преместване на един уникален текст, от вътрешна страница на ИНДЕКСА?
Правяго понеже ме дразни това, че при повечето търсения в Г , сайта ми излиза с подстраниците си ( кадето всъщност съм наблъскал много уникален текст )

А почти всички линкове са ми към индекса.
 
Re: Как ще се отрази.....

Правяго понеже ме дразни това, че при повечето търсения в Г , сайта ми излиза с подстраниците си ( кадето всъщност съм наблъскал много уникален текст )
Какъв е проблемът с това да ти илизат вътрешните страници, а не индекса?
 
Re: Как ще се отрази.....

Въпросът ми е следния :
Как ще се отрази преместване на един уникален текст, от вътрешна страница на ИНДЕКСА?
Правяго понеже ме дразни това, че при повечето търсения в Г , сайта ми излиза с подстраниците си ( кадето всъщност съм наблъскал много уникален текст )

А почти всички линкове са ми към индекса.

За да го направиш качествено и да се отрази добре, ще трябва да пренасочиш вътрешната страницата с уникалния текст към индексната с хедър 301 (permanent redirect), след като си преместил текста.

Иначе ще се получи двойно съдържание (duplicated content).
 

Горе