SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Кого трябва да подкупя че да вляза в DMOZ

Re: Кого трябва да подкупя че да вляза в DMOZ

Ставам тая сутрин (обед) и гледам каква тема съм надробил снощи :D

Та, благодаря на всички включили се в дискусията. Извинявам се за малко хейтърската тема. Нямам нищо против да бъде преместена в чат или кошче или изтрита. Аз лично от сега на татък тотално ще игнорирам DMOZ.

Поздрави на всички.
 
Re: Кого трябва да подкупя че да вляза в DMOZ

А бе пускайте по 9875438753959743 пъти един сайт и се чудете защо не влиза после...

Иначе 95% от нещата казани в темата са пълни глупости и всеки си коментира от неговата гледна точка. Добавящите си мислят, че целия свят им длъжен. Само да им кажа, че не им е. А редакторите им е писнало от глупости и интриги много отдавна и не им се занимава. Когато правиш нещо доброволно, най-често очакваш отношение от другата страна. Когато отношението е както в момента, не виждам кой нормален човек би се занимавал.
 
Re: Кого трябва да подкупя че да вляза в DMOZ

А бе пускайте по 9875438753959743 пъти един сайт и се чудете защо не влиза после...

Иначе 95% от нещата казани в темата са пълни глупости и всеки си коментира от неговата гледна точка. Добавящите си мислят, че целия свят им длъжен. Само да им кажа, че не им е. А редакторите им е писнало от глупости и интриги много отдавна и не им се занимава. Когато правиш нещо доброволно, най-често очакваш отношение от другата страна. Когато отношението е както в момента, не виждам кой нормален човек би се занимавал.


Без да се обиждаш но в момента ти говориш пълни глупости. Не може тук в този и вдруги форуми 98% от хората да се оплакват от нашите редактори и БГ директорията на ДОМЗ и ти да казваш глупости. Значи 98% са глупаци тук :confused:, Сигурно ти си един от тези редактори.
И за последно погледни българската директория на DOMZ и някоя друга и виж колко сайта има вътре и какво качество и тогава говори глупости ти, Както се казва....когато цифрите говорят, и боговете мълчат. Сигурно се мислиш за бог, щом говориш. И дължиш извинение на тези хора тук които ги нарече глупаци / че говорят глупости /.
 
Re: Кого трябва да подкупя че да вляза в DMOZ

Без да се обиждаш но в момента ти говориш пълни глупости. Не може тук в този и вдруги форуми 98% от хората да се оплакват от нашите редактори и БГ директорията на ДОМЗ и ти да казваш глупости. Значи 98% са глупаци тук :confused:, Сигурно ти си един от тези редактори.
И за последно погледни българската директория на DOMZ и някоя друга и виж колко сайта има вътре и какво качество и тогава говори глупости ти, Както се казва....когато цифрите говорят, и боговете мълчат. Сигурно се мислиш за бог, щом говориш. И дължиш извинение на тези хора тук които ги нарече глупаци / че говорят глупости /.

Аз съм последния човек, които можеш да обидиш в този форум, така че споко. В дискусията се ражда истината. И не съм наричал никой глупак (все още), казах че в темата се говорят глупости. Различни неща са.

Само да добавя че не съм редактор, но познавам доста хора, които преди са били. Като не ти харесва нивото, кандидатирай се ти за редактор. Само не разбрах защо си мислиш (и не само ти), че някой ДОБРОВОЛЕЦ ви е длъжен? И пак не разбрах защо си мислите, че събмитвайки един сайт 9878798836645 пъти той ще бъде одобрен. Интересно е че всички оплакващите се започват с "аз си добавих сайта 15 пъти и още не е приет, да ги еба и смотаните редактори". Иначе никой не мисли, че така забавя целия процес.

Добавяш 1 пъти и това е положението. Ако сайта става за нещо, ще го приемат, ако не става или няма редактори няма. Който не му харесва, да не събмитва. Не мисля, че някой от DMOZ ви е длъжен за каквото и да било.
 
Re: Кого трябва да подкупя че да вляза в DMOZ

На мен не ми е ясно защо не се одобряват редактори?

Одобряват се - тоя месец има 2 нови. Работата да си редактор е трудоемка и неблагодарна. Човек се демотивира и се появяват занемарени директории.

Интерфейсът за одобряване и редактиране на сайтове е дървен и с грешки.

Аз лично влизам около 1 път в месеца и пускам новите блогове, които са отделили нужното време да си напишат сами описание и последните им 2-3 статии не са копи-пейст (редактор съм на 7-8 поддиректории за блогове)
 
Re: Кого трябва да подкупя че да вляза в DMOZ

що се отнася за кандидатстване за редактор, там има някакво изискване по което те късат винаги, викат му "affiliations" така и не разбрах за какво става въпрос, и въпреки че изрових всичките си кирливи ризи с които съм свързан, пак не ме одобриха.

Макар, че на мен честно казано вече не ми се занимава, по-съм склонен да ги игнорирам и толкова.

Хахаха, кандидатствай от друг айпи адрес, друг емайл и друг браузър с изтрити кукис. Гаранция давам че някой ги гледа :)
Загубена кауза = DMOZ.
 
Re: Кого трябва да подкупя че да вляза в DMOZ

dmoz та димоз ... голямата работа... какво си мислте хора, че едно линкченценце от дъ холи грейл ще ви вдигне на първо място във всички класации? по всички думи? Хора, това е един линк, като всеки друг ... вместо да акомулирате и губите 1 година от времето си трошейки си главата над някаква си директория, ще генерирате 1000 линка за същото изгубено време ... прочетете уебмастър гайдлайнс в гугъл, и ще видите какво да направите за добра класация :)
 
Re: Кого трябва да подкупя че да вляза в DMOZ

Както споменах по-горе, писах имейл на редактор в моята категория (Mario Andonov). Въпреки че формата за изпращане ми изписа грешка изглежда имейлът е пристигнал, понеже получих отговор.
Оказва се че причината да не бъде приет сайта ми са това че по случайност не е работил хостинга ми по това време и също поради наличие на правописни грешки в описанието ми. Не мога да отрека и двете неща, възможно е да не е работил хоста, възможно е и да съм имал правописни грешки, не помня.
Реших да ви споделя, че все пак съм получил отговор и обяснение.
Поздрави.
 

Горе