SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Кодове 6 Месеца безплатен хостинг

adviser

New member
Миналата седмица на събитието на social me предоставяха кодове за безплатен 6 месечен хостинг(Икономичен план) от генералния им спонсор icn.bg. Прибрах малко повече изоставени такива и ги споделям тук:

j20cp4cwo
j203c7p94
j207zosbb
j207b6g23
j20j34sxc
j20woybd3
j20kg0mqp

Кодовете са на стойност около 42 лв. и могат да се използва за регистрация на 6 месечен безплатен хостинг Икономичен план. Мисля ще са същите като тези които публикувах от SEO конференцията.
 
Re: Кодове 6 Месеца безплатен хостинг

В такъв случаи поръчах един хостинг в мейла който получих ми пише общо дължима сума 0.00 лв но все още не ми е активиран плана.
 
Re: Кодове 6 Месеца безплатен хостинг

мерси баце възползвах се от кода при мен всичко беше ок :) Благодаря
 
Re: Кодове 6 Месеца безплатен хостинг

Здравейте,
кодовете които са публикувани в този пост на напълно реални и активни. Е някои вече са използвани защото забелязахме че система ни Вече е активирала някои от тях.

Кодовете са валидни при следните условия описани в прошурите, от който са взети:
1. Кода е валиден при поръчка на 6 месеца Икономичен хостинг план на стойност 41.40 лвс с ддс
2. Кода е валиден само за нови поръчки за хостинг
3. Кода е валиден за нови и настоящи потребители на icn.bg

Лек и успешен ден.
 

Горе