SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Кои от двата домеина е подходящ за соц. мрежа

Кои от двата домеина е подходящ за соц. мрежа

  • bgweb.org

    Votes: 5 19.2%
  • nov0.com

    Votes: 7 26.9%
  • о не и двата не стават.

    Votes: 14 53.8%

  • Общо гласове
    26

westside

New member
Ще ми се да разбера мнения отсно избора на домейна за соц. мрежа . намерих единият съвсем случайно bgweb.org a другия ми изглежда лесен nov0.com.Кой е по-подходящ ?

първия е бил регнат през 2000 до 2006
 
Последно редактирано:
Re: Кои от двата домеина е подходящ за соц. мрежа

бих ти препоръчал нещо креативно. като del.icio.us едно време. Аз натам се насочих, например пуснах e.pisode.me и tech.nologi.us
 
Re: Кои от двата домеина е подходящ за соц. мрежа

Ами явно моделът cep.ni.me не сработва. Когато изградиш бранд стават много миспелове, от което печелят други. Примерно, искам да ида на e.pizode.me, ама дали беше ep.izode.me, epi.zode.me или някаква друга комбинация, може и да не се сетя. А, дали не беше с S вместо със Z? Гот ит?
 
Re: Кои от двата домеина е подходящ за соц. мрежа

по принцип си прав, но сравнението с del.icio.us е глупаво.... Това е техния бранд, а не delicious.com. Взеха тоз домаин само зашото можеха.... Не запазиха стария, а го насочиха с 301 кън новия, Защо ? Е.. мисля че се сещаш....

По скоро реновация, от колкото фикс....

П.С. имаше пол някаде в нета. 80% от юзерите им не харесват новия домейн и си искат стария......
 
Re: Кои от двата домеина е подходящ за соц. мрежа

По скоро реновация, от колкото фикс....
Това си беше един ГОЛЯМ ФИКС, което бяха го обявили в блога си на времето
 
Re: Кои от двата домеина е подходящ за соц. мрежа

Това си беше един ГОЛЯМ ФИКС, което бяха го обявили в блога си на времето

Неа проблеми... Ти направи такъв бранд, па казвай че си го фикснал...
 
Re: Кои от двата домеина е подходящ за соц. мрежа

те направиха бранд не заради домейна. Просто онлайн букмаркс нямаше много. И проблемът идва от това че като кажеш на някой влез в делишъс-а и оня няма как да се сети че се пише с 2 точки на определени позиции :)
 
Re: Кои от двата домеина е подходящ за соц. мрежа

bedio, ако тезата ти е вярна, щяха да редиректнат delicious.com към del.icio.us, а не обратното.
 

Горе