SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Кои са любимите ви блогове?

gstoychev

New member
Има подобна тема за любими форуми. Аз предлагам да направим един списък, като аз се наемам да публикувам вашите линкове в моето първо мнение, с любимите ви блогове. За да не превърнем темата в индекс, моля да се ограничим до 3 линка на човек.
Любими блогове: johnchow.com винаги свеж. Само като му видя физиономията и деня ми се изпълва с добро настроение.
oggin.net Не е толкова свеж, но пък по-практичен и полезен :)
Засега си запазвам третото място непопълнено.
Вие сте на ход!
Текущ списък:
johnchow.com
oggin.net
Izbrano.net
dockera.com
placecasting.com/
allviaweb.com
seomaster-bg.blogspot.com/
outspokenmedia.com
linkspiel.com
seomoz.org
novavizia.com
seomoz.com
2dayblog.com
 
Последно редактирано:
Re: Кои са любимите ви блогове?

аз ще гласувам за izbrano.net. Харесва ми. За други не се сещам, и ще се въздържа (едва едва) да не постна мои блог като любим :)
 
Re: Кои са любимите ви блогове?

@bedio, знаеш какво да четеш ;) 10кс за номинацията
Аз съм абониран за доооста блогове, за 1 ден правя 700+ публикации за четене, ама не ги чета :)
Моят списък:
novavizia.com
seomoz.com
2dayblog.com

Като се замисля, немога да ги категоризирам кой най - много чета. Преглеждам новите публикации на всички, които съм абониран, ако ме грабне името ги чета:
http://blog.unone.org/какво-чета-в-google-reader Ето ги и блоговете, които са ми в Reader-a :)
 
Re: Кои са любимите ви блогове?

oggin.net
novavizia.com
mashable.com
и още много

И аз като man0l немога да определя най-добрите.
 
Re: Кои са любимите ви блогове?

dockera.com
Аман от сайтове с крадени снимки. То, хубаво, че харесва цици, ама поне той да ги снимаше.
 

Горе