SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Кой беше първият сайт, който посетихте?

Re: Кой беше първият сайт, който посетихте?

Немаше ни GSM-и, ни Интернет..
Моят свят беше Триада - от 8 до 20ч нощен акаунт и страницата им бее най-съвършеното творение на изкуството. Годината беше 98 някъде...
Иначе се кефех на всичко в интернет. Яху беше супер-хита на пазара, а всичко за което мислех беше колко ли е велико да имаш собствена страница.
 
Re: Кой беше първият сайт, който посетихте?

Ехх 97 си купихме първия комп :) беше с турбООО :) и огромните 1,1 ГБ и 8 МБ РАМ и 133 МХца (спомням си как продавача казал, че с такива изстрелват ракети :)Невероятния win 3.1 , Интернет не помня кога беше, но някъде 98 и пощата беше Яхуу :)
 
Re: Кой беше първият сайт, който посетихте?

Може би 1995 някъде или 96 едни приятели пуснаха Интернет в нашия град като представители на Цифрови системи. Първата страница която видях тогава беше нещо за Битълс. Скороста беше ужасна, страницата се отвори може би за 3-4 мин.
 
Re: Кой беше първият сайт, който посетихте?

Трудно ми е да си спомняя...
96та година да е било....
 
Re: Кой беше първият сайт, който посетихте?

много добра тема се заформи, аз бях с yahoo през 1998ма в университета. Естествено пощата там още си я имам. А първия комп го взехме 1995-та 486/dx4 100mhz (с турбото) и 4mb памет. И като му купихме soundblaster и cd-rom стана уникална машина. Dune2, warcraft 1. Windows 95.
 
Re: Кой беше първият сайт, който посетихте?

18.07.1999 06:07:08 от датата на регистриране на icq номера. В университета - голяма краста беше.
Сайтът беше yahoo.com, а въпроса - "Сега какво се прави?!"


p.s. най-интересно беше в чата - 99% мъже, но в листата 40% женски никове
 
Re: Кой беше първият сайт, който посетихте?

много добра тема се заформи, аз бях с yahoo през 1998ма в университета. Естествено пощата там още си я имам. А първия комп го взехме 1995-та 486/dx4 100mhz (с турбото) и 4mb памет. И като му купихме soundblaster и cd-rom стана уникална машина. Dune2, warcraft 1. Windows 95.

Хахаа, същата машина и аз имах по това време. :D Обаче рама ми беше 8, доколкото помня.

Пусках да се инсталира уин 95, излизах и след 1 час беше готово. :D
 
Re: Кой беше първият сайт, който посетихте?

Сайта трябва да е бил или yahoo.com или altavista.com, алтависта беше много вървежна тогава и след това дълго време я ползвах. А първата поща ми беше в yahoo, после имах със същото име и в hotmail и в excite. Само първата ми стои и я ползвам все още
 

Горе