SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Коледа - времето за подаръци – полезен списък

Rumi

New member
Реших да ви подаря списък с подаръци, може пък да ви помогна, което ме прави щастлива :) Ще се опитам да съм забавна, дано да се получи!

За дами

Ръкавици – 10-20 лв

Парфюм – 50-100 лв, не се притеснявайте да купувате парфюми, колкото и да ви казват, че било много субективно. Дамите обичаме парфюми и не е трудно да се избере, в магазина винаги има свежи муцки готови да ви дават съвети.

Спирала на Ив Сен Лоран – 45 лв, обаче ако дамата ползва спирала, тази избива рибата. Сестра ми работи в магазин за маркова козметика и парфюми и разказва легенди за нея – муцките се сърдели, ако дойдат да си я купят и е свършила! С две думи гарантира ви секс!

Книга – 10-30 лева – има ужасно хубави, тематични книги с прекрасни снимки на най-различни теми – гледане на цветя, животни, пътешествия …

Бельо – винаги върши работа!

Часовник

Сваровски – това са бижута с кристали - обеци, гривни, колиета … започват от 50-60 лева

Чаша – 3 – 30 лева – този малък подарък е много сладък, има нещо много лично в него. Ако всеки ден пиеш от тази чаша, често се сещаш за човека, който ти я подарил.

Свещник – 10-50 лв

Органайзер за 2008 година – миналата година търсих за една приятелка и имаше добри от 300 лева нагоре, нямах идея че са такива цени, но определено много практичен подарък.

Портфейл – 10 – 200 лева. За добър секс препоръчвам марката да е Petek ;)

Спортен екип – аз бих се изкефила на това :)

Шейкър с книга за коктейли – 50-70 лв – поне ще имаш повод да й ходиш на гости и да пиете коктейли – пияна жена – весела къща

Цветарник – едно такова тръбно или дървено, на което се слагат саксии с цветя.

Котенце или кученце

Аквариум с рибки – 50 лв за аквариум под 10 литра, машинка за въздух, 2-3 рибки, камъчета

Пантофи – 10-30 лв може обикновени, а може и като зайци или други животинки. Изглеждат големи и неудобни, но в същност е много гот да ги обуеш.

Пухкав домашен халата – 35-50 лв. Взех такъв на сестра ми, след като моята приятелката ми подари такъв. Ужасно е хубаво да се гушнеш в такъв халат. Само да не се бърка с хавлиен халат, няма нищо общо!

Фотоапарат – само нека да има стабилизатор


За господа

Комплект зарядни да си има вкъщи и в офиса – за gsm, за лаптоп …

Пътна чанта – куфар, с размера за ръчен багаж – 50-300 лв

Раница със специален джоб за лаптоп – 50-100 лв.

Шапка – 10-30 лв

Ски екип – 100-300 лв (не съм много сигурна за цената)

Hands free – до към 100 лв

Енциклопедична книга – огромна с твърди корици

Ортопедична възглавница дето и свирки прави ;) – 30 -100 лв

Мобилен телефон

Риза – нещо весело и ярко – 30–100 лв

GPS за кола

Допълнителен хард диск, removable – един колега си купи, прилича на табакера в много готин червен цвят – 180 лв

Каса с бира – 20 лв

Стол за бюро - 100-1000 лв

Домейн - дали някоя от хостинг компаниите не продава нещо като ваучер, аз също искам да направя такъв подарък, но не искам да регистрирам домейна?

Предплатен акаунт с около 100$ в google adwords

Секс парфюми http://www.sexparfumi.com/

Секс торти http://sladkarnicata.com/?cat=13

Оригинален екип на ЦСКА или ЛЕВСКИ или на каквото е фен човека.

Давайте още предложения, ще ги включвам в този списък, можем ли да докараме този пост на първо място по сърч по "коледа" или "подаръци" ?
 
Последно редактирано:
Re: Коледа - времето за подаръци – полезен списък

за Коледа подаръците :) .....
казват че не е хубаво да се подаряват свещ и свещник
а аквариум за 50 лв няма да блести много :) (хоби какво да го правиш)
 
Re: Коледа - времето за подаръци – полезен списък

Ам да, яка тема. Спестява доста усилия.
Ама таз ортопедична възглавница ме смая. Ако ми подарят такава, мятам жената през балкона и щастието е пълно... Доста главоболия ще (й) спестя...

-----------------
А за 8 декември няма по-хубав подарък от един (секс)уикенд в някое хотелче по Балкана - за спомен за студентските години.
 
Последно редактирано:
Re: Коледа - времето за подаръци – полезен списък

И аз имам ортопедична възглавница, една всирка не ми е направила досега мръсницата... ;) Само ви лъжат
 
Re: Коледа - времето за подаръци – полезен списък

А, значи лъжеш? Не тъ е срам! Щях да съдя производителите на въпросната възглавница ;)
 
Re: Коледа - времето за подаръци – полезен списък

Малко по-технологични и като за този форум :)

Подарък 1: домейн
Подарък 2: предплатен акаунт с около 100$ в google adwords

стават и като мотивация за развитие ;-)
 
Re: Коледа - времето за подаръци – полезен списък

От къде ги измъкна тези торти ???

Едно приятелче ги продава, може да ти уредим коледен дискаунт. ;)
Всъшност ти го познаваш, беше да питейното събрание в Събота...
 
Re: Коледа - времето за подаръци – полезен списък

Сетих се, че не съм включила стол за бюро, за дълго седящите хора това е супер подарък.

Мнооого добра идея. Преди година подарих на една девойка президентски стол за 120 кинта. От многото чатене така беше започнала да се поизгърбва миличката, че като излизахме вечер, хората си мислеха, че изкарвам камилата на водопой...
Ама това е дълга история...
 

Горе