SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Колко струва фейсбук страница с 10 000 човека

metadjazve

New member
Интересува ме колеги, колко е цената на една фейсбук страница не група в която има 10 000 човека?
Има ли някакъв критерии по който се оценява ?
Много ще съм ви благодарен ако ми отговорите :)
 
Re: Колко струва фейсбук страница с 10 000 човека

Има ли някой, който може да ми каже ???
 
Re: Колко струва фейсбук страница с 10 000 човека

Приятел, ти най-добре трябва да знаеш, не е ли така? Гледам беше описал достатъчно добре какви будали са тези, които искат над 10 лева за линк в голяма фейсбуук страница, и как в група във фейсбуука е по-добре от страница. Именно заради това не бих ти казал как се оценява по чужбина.

Поздрави.
 
Re: Колко струва фейсбук страница с 10 000 човека

@combatsambo както винаги се правиш на интересен!

Искам да ти кажа, че въобще не ми пука, дали ще ми кажеш или не - просто отиди да си чешеш езика на друго място!!!

Мислех още нещо да добавя ама хайде да не падам и аз до твоето ниво.
 
Re: Колко струва фейсбук страница с 10 000 човека

Много зависи...
Аз имам страница, която е на много конкурентна бизнес тематика (хората се интересуват от това за което се пише), но ако е просто нещо от типа на "Да спрем Биг Брадър", едва ли има някаква стойност.
 
Re: Колко струва фейсбук страница с 10 000 човека

Иво е прав. Много зависи от таргета и почитателите на страницата. Ако една страница е доста добре замислена и тясно таргетирана и много бавно се канят хора, които да се присъеденият, то тази страница става много силна. Тогава цената на един почитател в страницата става по-скъпа.
 
Re: Колко струва фейсбук страница с 10 000 човека

Благодаря на всички, които ми отговориха!
Жалкото обаче е, че аз не съм виждал страница в БГ която е насочена към конкретна бизнес тематика да има 100,000 почитатела, много трудно могат да се съберат освен ако не са провокирани от нещо самите почитатели.
 
Re: Колко струва фейсбук страница с 10 000 човека

100 000 почитатели не знам дали има над 5 страници във фейсбуук, които да са Български. Просто защото чуждестранните обхващат адски голям таргет, до колкото българските... колко човека имат интернет, а от тях фейсбуук. Много са, но не и така бройка, че да се пълни така лесно дадена страница, било тя фейсбуук страница. Но да ти кажа, честно дори и 1000 почитатели на тясно таргетирана страница би ти донесла - поне 400-500 лева, ако разбира се се намери човек, който е наясно със силата на таргетирания трафик.
 
Re: Колко струва фейсбук страница с 10 000 човека

100 000 почитатели не знам дали има над 5 страници във фейсбуук, които да са Български. Просто защото чуждестранните обхващат адски голям таргет, до колкото българските... колко човека имат интернет, а от тях фейсбуук. Много са, но не и така бройка, че да се пълни така лесно дадена страница, било тя фейсбуук страница. Но да ти кажа, честно дори и 1000 почитатели на тясно таргетирана страница би ти донесла - поне 400-500 лева, ако разбира се се намери човек, който е наясно със силата на таргетирания трафик.

Към днешна дата има 1 422 440 българи във ФБ :)
 
Re: Колко струва фейсбук страница с 10 000 човека

Да точно така е, незнам само дали ще има по-голям ефект ако се сложи един линк към определена пазарна ниша в група над 100,000 почитатела,макар и да няма нищо общо със самата тематика на страницата?@
 
Re: Колко струва фейсбук страница с 10 000 човека

И мислите, че това са реални потребители? Най-много 800 000 да са. И колко от тях са таргетирани в ниша да речем сео оптимизация?
Сами ще си отговорите.
 

Горе