SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Крадено съдържание!!!!

mockata2

Member
Е този сайт "ХотНюз.бг" краде статии от мен (2-ия в подписа ми) без да поставя източник. Просто си ги присвояват, даже и същата снимка слагат.
Съвети някакви???:mad:
 
Re: Крадено съдържание!!!!

Тук някъде имаше подобна тема с разяснения и съвети.
Зависи каква ти е целта, дали да слагат източник, дали да спрат да крадат, дали да пробваш да ги накажеш...
И от това зависи как да действаш.
 
Re: Крадено съдържание!!!!

Опита ли да говориш с тях? Възможно е някой льольо да копира съдържанието ти и да го представя за свое, а собствениците дори да нямат идея за това
 
Re: Крадено съдържание!!!!

Значи крадените статии нямат автор, това означава че собствениците на сайта са откраднали съдържанието. А и за контакт са сложили единственно имейл, телефон липсва. Не вярвам че мога да проведа разговор с тях.
 
Последно редактирано:
Re: Крадено съдържание!!!!

Разбира се че ги купувам и имам права.

Как ги купуваш ? Има няколко вида покупки на изображение, обект на авторско право?
купуваш ги с опция за ползване от теб, както и от другите купили ги
купуваш оригинала с опция само ти да ползваш изображението ?

Ако е първото, те спокойно магат да си купят същата картинка за няколко цента ?
 
Re: Крадено съдържание!!!!

Хубаво е да се купуват снимките, защото после е по лесно да защитиш правата си :)
Страхотни снимки с Royalty Free лиценз и резолюция 800x533px са по левче.
 

Горе