SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Купувам Bulgarian Property сайт

nbsp

New member
Търся да купя сайт по темата.

Трябва ми домейн по-стар от 6 месеца с PR3 или повече.

Като цяло, не ме интересува контента на сайта.
Трафикът не е определящ, но винаги е бонус.

Така че, ако Ви се намира някой изостанал в класиранията такъв домейн, от който искате да се оттървете... ;D

Приемам само разумни оферти, и ако сте решили да ударите джакпота с тази оферта не ми пишете. :)
 
Re: Купувам Bulgarian Property сайт

В този сектор не може да има конкуренция, поне не и сред малките сайтове.

Първо място на втора страница т.е. на 11-та позиция. А търсенето по тази фраза е нищожно слабо.
 
Re: Купувам Bulgarian Property сайт

Ще ме ядосате вие 3мата и ще ви пусна и аз един пропериис сайт няма само вие да ставате милионери я ;)
 
Re: Купувам Bulgarian Property сайт

bgkulinar каза:
В този сектор не може да има конкуренция, поне не и сред малките сайтове.

Първо място на втора страница т.е. на 11-та позиция. А търсенето по тази фраза е нищожно слабо.
Отде знаеш търсенето какво е? Overture? Той не вади ли само за Yahoo? Има ли някакъв tool за Google?
 
Re: Купувам Bulgarian Property сайт

Абе и аз си мисля ,че търсенето не е голямо просто защото фирмите не търсят имоти в нета а се свързват с фирма XXX в София или Варна или Каспичан и си взимат какво им треба на тяхните клиенти .Има сигурно някой див англичанин който се решава да търси наред в гугъл имоти в бг ма де да знам .Хората на запад са свикнали да плащат на фирми да им вършат работата просто защото времето пред компютъра не е безплатно , а и ако бъдат измамени няма да дойдат да търсят Гешчето или Пако а ше осъдят съответната компания в Англия и ще си върнат ++ лихвите .
 
Re: Купувам Bulgarian Property сайт

Е то не става за 2 месеца да си прокараш бизнес. С времето ще създадеш име. А и сериозен бизнесмен никога няма да разчита на Гугъл да му носи клиенти. Правиш си агенция и това ти е сайт на агенцията. Или пък правиш някаква система на агенции с 53253456563456 имота вътре и хората ще го ползват за справки и т.н. Както и за контакти с агенциите. В българия още няма жълти страници, а те със сигурност няма да са преведени на английски. Кяр си има, стига да знаеш как да го направиш.
 
Re: Купувам Bulgarian Property сайт

georgimateev каза:
Отде знаеш търсенето какво е? Overture? Той не вади ли само за Yahoo? Има ли някакъв tool за Google?
Разглеждам каунтерите на подобни сайтове и следя по какви думи и фрази ги намират, следя им посещаемостта и т.н.
 
Re: Купувам Bulgarian Property сайт

nbsp каза:
Търся да купя сайт по темата.

Трябва ми домейн по-стар от 6 месеца с PR3 или повече.
Някакви предпочитания към дължината на името, разширението, друго?
 
Re: Купувам Bulgarian Property сайт

bgkulinar каза:
nbsp каза:
Търся да купя сайт по темата.

Трябва ми домейн по-стар от 6 месеца с PR3 или повече.
Някакви предпочитания към дължината на името, разширението, друго?
Не.
 

Горе