SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Къде изчезна дир.бг

Re: Къде изчезна дир.бг

И при мен не работи. Ще се чуе скоро. Все пак ако някой има инфо, може да сподели... аз обаче отивам на кино. Докато се върна да те разбрали какво става ;)
 
Re: Къде изчезна дир.бг

DNS-а им е изпляскал нещо :) не връща никаква информация за зоната и съответно не се знае към кое IP да се насочи рикуеста. Ако някой има IP-то на dir.bg може би по него ще се отвори.
 
Re: Къде изчезна дир.бг

Доста дълго отсъствие стана на техния сайт. Причината явно трябва да е сериозна като не платен ток :D. Ето, че и на големите и богатите им се случва лоши неща не само на моя сайт да изчезне от пространството.
 
Re: Къде изчезна дир.бг

Ако се случи това което си мисля, а то е че дир.бг спира да работи, какво ще се получи с БГ интернета? Какво може да повлияе това?
 
Re: Къде изчезна дир.бг

Ако се случи това което си мисля, а то е че дир.бг спира да работи, какво ще се получи с БГ интернета? Какво може да повлияе това?

Стига бе нинджа, в голям филм се цъкнахте заради технически проблем. Всичко се случва, техника е все пак. Ако им изгърми един шлюз към мрежата?
 
Re: Къде изчезна дир.бг

Стига бе нинджа, в голям филм се цъкнахте заради технически проблем. Всичко се случва, техника е все пак. Ако им изгърми един шлюз към мрежата?

Шегувам се бре, приятел.

Дир.бг мисля, че няма как да изчезне.
 
Re: Къде изчезна дир.бг

Защо всеки път като спре дира и се пускат по 15 теми във форума? Толкова ли е важен този сайт? Аз лично не намирам нищо там.

Имаше случай, когато бяха забравили да си платят домейна и единствено поради милостинята на register.bg не им го отнеха. Така че това сега им е най-малкия проблем и... има как да изчезне :)
 
Re: Къде изчезна дир.бг

Защо всеки път като спре дира и се пускат по 15 теми във форума? Толкова ли е важен този сайт? Аз лично не намирам нищо там.

Никога не го отварям, но винаги с него пробвам като пипам мрежи някакви.
ping dir.bg :D
 
Re: Къде изчезна дир.бг

ХАха, аз съм същия. Примерно, за да проверя дали имам интернет - първо пиша дир.бг, то за друго не виждам за какво може дмаи е.

И ако dir.bg е паднало като днес значи нямаш интернет :D, а какво става ако нямаш пинг към dir.bg но имаш пинг към 4.2.2.1 ?
 

Горе