SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Къде изчезна дир.бг

Re: Къде изчезна дир.бг

Хаха ,на мен като вляза ми показва този текст.

Óâàæàåìè ïîòðåáèòåëè,

Ïîðàäè òåõíè÷åñêè ïðè÷èíè, ñòðàíèöàòà íå å äîñòúïíà.

Ìîëÿ, äà íè èçâèíèòå çà ïðè÷èíåíîòî íåóäîáñòâî.
 
Re: Къде изчезна дир.бг

Няма dir.bg.Ще се самоубия.Не виждам смисъл от живота ми.
 
Re: Къде изчезна дир.бг

Ето какво намерих от друг форум свързано със случая:

Пожар избухна в Телефонната палата
http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=411463

Това ме подсеща за случая с ThePlanet като им се подпали дейта центъра преди 2-3 години
 
Re: Къде изчезна дир.бг

БТК-ци са си таковали в шушоните и явно не са успели да видят проблема навреме, щом са влезли пожарникарите с големите маркучи. Интересно какво ли е останало от сървърите след "професионалното" за дейта център гасене.

Явно или нямат нови машини, или липсва бекъп или в момента инсталират и сглобяват нещо. Ще видим ... но минаха 24 часа
 
Re: Къде изчезна дир.бг

не ща да разлайвам кучетата ама на мен и Гювеча не ми се отваря

ъпчееее: отвори се! аз вече си мислих за Гуглъвско-масонски заговор пък то не било толкова на зле....
 
Последно редактирано:
Re: Къде изчезна дир.бг

Само в БГ можеш да видиш пожарникар с воден маркуч в колокационен център :D Като оставим трагичната комедия настрана, искрено съчувствам на администраторите на Dir.BG
 
Re: Къде изчезна дир.бг

Това ми напомня за една случка в огромна компания, където един от директорите обясняваше, че са пълни глупости да се дават пари за изготвянето на Disaster Recovery Plan.
Явно и в дир.бг са спестили от това.
 
Re: Къде изчезна дир.бг

Преди три седмици имахме случай при който поради "леки проблеми с климатичната система" в DC и ни уведомяваха надлежно с имейли за развръзката на проблема. Обаче един от нашите сървъри взе, че спря. Един от основните, по точно. В последствие се оказа, че датчика за външна температура показва 59 градуса преди да се препълни лога. Райд масива естествено се е изпекъл и трябваше да възстановяваме ~900GB данни. Познайте какъв купон настана...

И това в един от най големите DC в европа, а ми говорите за БТК....
 
Последно редактирано:
Re: Къде изчезна дир.бг

Все пак от дира не спят а работят от няколко дена на началната им страница вече излиза информация до къде са стигнали. Вече има достъп до пощата в дира ако някой я използва
 

Горе