SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Към пловдивчани

Re: Към пловдивчани

моята мечта свързана с Пловдив е някой ден да се върна за повече от месец там и да съм безработен
Пловдивчанки са супер лесни бтв
само трябва да им кажете, че сте от София хахаха
Същото важи и за софиянки - казваш че си майна и ги водиш, дето си си намислил


И на всичките ако им кажеш че си от Бургас:
"оооо Бургас... оооооо морето... оооооооо ще ме водиш ли на море лятото... ооооооооо" :)
 
Re: Към пловдивчани

;) не ми звучи правдоподобно диалекта, иначе бих пробвал за майтапа да се представя за бургазлия
аз даже имам рода в Бургас, знам кое къде се намира, не могат да ме хванат в лъжа какво и да се случи

ааа... на колата пише РВ
 
Re: Към пловдивчани

Не казвай нищо за бургазлийки, че хич няма да ти лесно да се оправдаваш после :p
Е на бургазлийки контактността им идва отвътре :p Бидейки от Пловдив, Бургаз е единствения друг град впечатлявал ме с хубавелки ;)

Пловдив вече не е същия град отпреди няколко години. Сега е битер София, по неофициални данни гони милионче а не е пригоден да побере толкова народ.

Аз си пасувам засега от срещите, поради други ангажименти, но се надявам, да се включа в близко бъдеще ...
 
Re: Към пловдивчани

;) не ми звучи правдоподобно диалекта, иначе бих пробвал за майтапа да се представя за бургазлия
аз даже имам рода в Бургас, знам кое къде се намира, не могат да ме хванат в лъжа какво и да се случи

ааа... на колата пише РВ


На мойта пише C... а тази която очаквам да ми дадът да карам следващия месец е с гръцка регистрация ;) така че това не е фактор, ще кажеш че са ти я дали за малко и че ще обичаш мадамата страстно на моста ;)
 

Горе