SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Към пловдивчани

Re: Към пловдивчани

Мастерче ... вече говорим за Кърджалийско :) Ама ти верно си кат Ален Делон ... мноо ша вървиш там :)

и аз за Кърджали говоря... в Пловдив ходя доста по-често и не ме кефи града, ама това е друга тема
 
Re: Към пловдивчани

Калински : не смея :) оти ми е с тиган на главата :)
 
Re: Към пловдивчани

Благодаря на всички които ми отделиха от времето си днес :)
Радвам се че се видяхме, макар и на набързо... така и никой от вас не ме остави да платя сметката, може ли да сте такива значи... :(
 
Re: Към пловдивчани

Ок - другия път ти ще плащаш :)

Ама тогава няма да сме толкова скромни... ;D


Гадове... знаех си аз че за малки сметки и хубави жени всеки се бута?
 
Re: Към пловдивчани

Хайде Пловдив ... само кьор фишеци пускате ;) Ако спретнете само една добра организация / хотелче-къде , кръчма-коя, клуб-къде, жените - колко и какви - по желание/ аз съм 100% ЗА !
 
Re: Към пловдивчани

Да, бе! Вместо да правят семинари у Софето, на които няма дори плюскане, може поне с хубави майненки да ни запознаете.
 
Re: Към пловдивчани

Ти не беше ли под чехъл ве майсторе ? :)
 
Re: Към пловдивчани

Щастливец, мен ме бият дори и само за бегло подозрение :-(
 
Re: Към пловдивчани

те така се прави момчета :) и никой повече да не е споменал за link baiting :)
 
Re: Към пловдивчани

Нямаше как да остана, работата зове :p

Ама да знаете кви готини какички имало в Пловдив... следващия път идвам за повече, то не може така.


btw тая тема хич не смени няколко пъти цялата си идея ;)
 
Re: Към пловдивчани

моята мечта свързана с Пловдив е някой ден да се върна за повече от месец там и да съм безработен
Пловдивчанки са супер лесни бтв
само трябва да им кажете, че сте от София хахаха
Същото важи и за софиянки - казваш че си майна и ги водиш, дето си си намислил
 

Горе