SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Левски - ЦСКА

три уши

New member
Излизат ли ви някакви резултати в търсачката на форума с 'dao', dao.bg' и 'dao'.... или просто проблемът е в мен? :confused: Намерих само 1 тема (през google) и тя беше относно РД (Честито! Всичко най-хубаво!).

Ако трябва да избирате между .net и .org, на кое щяхте да се спрете? По принцип има ли някаква съществена разлика? Преди време бях на мнение, че оказва влияние на СЕО-то (със сигурност съм го прочел някъде), но ми казаха, че съм в голяма грешка. До колко е вярно това? ;D

Утре Жорката ще се удави... бррр, в петък вечер ще трябва да гледам survivor :mad:
 
Re: Левски - ЦСКА

както три уши точно каза : Само ЦСКА :)
 
Re: Левски - ЦСКА

Само Левски, сръбска музика и шкембе чорба!!!

Аз залагам на дот нета, но за СЕО няма голяма значка. Понякога, обаче, с разширенията стават хубави заигравки. Напр: mozga.net (няма мозък на руски) и такива неща, които пък карат потребителя да клика, което пък кара Гугъл да избутва домейна нагоре (теория).
 
Re: Левски - ЦСКА

Аз избирам .org
Всичките ми домейни са на org :p
Само за личния си блог щех да взимам .net, но беше зает и пак обратно в org лагера :)
-----------------------------------------
Само Левски :p
Още как съм се родил,
татко в ЛЕВСКИ ме вредил,
затова отк’ак се помня,
в мой’та мила къща родна,
"САМО ЛЕВСКИ" се скандира,
и чорба не се сервира.
любимото ми от синята лирика :D Дано се получи добро дерби утре, иначе :)
 
Re: Левски - ЦСКА

В редките случаи, когато съм правил избор между .net и .org, съм залагал на .org. Доволен съм от резултатите, но не вярвам да има нещо общо с .org ;-)
 
Re: Левски - ЦСКА

Ако аз трябва да ги степенувам по важност в Гугъл, от лични наблюдения мисля че се подреждат така:
.com
.org
.net

.cctld е някъде м-у тях, но играе за локано търсене.
 
Re: Левски - ЦСКА

бе на хората незапознати с интернет сайтовете започват с дабалю, дабалю (третото, ако могат да броят до три, иначе не е задължително ;)) и завършват на ком. няма значение, че е в бг, де и т.н. :)
 

Горе