SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Линкове от .gov домейни

bgkulinar

Меринджей
Значи достатъчно е да линкнете http://stereo-ssc.nascom.nasa.gov/stereo-lit/user_logout.php?referer=http://vashdomain.com и въпреки редиректа ще имате линк от .гов домаин. Старо, но все още върши работа.
 
Re: Линкове от .gov домейни

Мерси :)
А ти пробвал ли си дали линка го има в GWT?

След като го има в резултатите на Гугъл...
 
Re: Линкове от .gov домейни

Аз ще тествам метода Поставих в яко точка бе линк сочещ сготви точка ком. Ще видим ко ще стане и дали ще го разпознае
 
Re: Линкове от .gov домейни

Значи достатъчно е да линкнете ------------ и въпреки редиректа ще имате линк от .гов домаин. Старо, но все още върши работа.

това с редиректа никога не съм го правил щот е безсмислено но не съм се замислял за ГОВ - може би наистина за ГОВ-домените общите правила не важат!

като знам къв тлъст ПР имат тез прасета - не е истина ако проработи майна!

P.S. темата май е за BlackHat - все пак не са кви да е домейни - пък и вземи махни активния линк към ГОВ-а в поста си
 
Последно редактирано:
Re: Линкове от .gov домейни

P.S. темата май е за BlackHat - все пак не са кви да е домейни - пък и вземи махни активния линк към ГОВ-а в поста си
Ами забележи дали не съм махнал линка ;). Проблемът се е явил при теб, трябваше да махнеш отметката на Automatically parse links in text. В тази връзка, предлагам на шефа да разкара всички линкове и в този форум.
 
Re: Линкове от .gov домейни

Ами забележи дали не съм махнал линка ;). Проблемът се е явил при теб, трябваше да махнеш отметката на Automatically parse links in text. В тази връзка, предлагам на шефа да разкара всички линкове и в този форум.

а може може - извинявам се ако грешката е при мене....
бе няма нужда чак от такава законспирираност - може просто админите да направят този раздел "клубен" - с членски карти :)
 
Последно редактирано:
Re: Линкове от .gov домейни

абе или съм го пропуснал в навалицата ама до колкото го четох не видях някъде да обясняват, че няма да зачитат такива линкове. До колкото разбрах обясняват уебмастърите как да си открият такова нещо и да се предпасят от такъв вид abuse обаче никъде не видях мерки от тяхна страна или даже помен за такива.
Ако съм пропуснал нещо айде някой да пусне текста на съответното нещо че не ми се препрочита всичкото на ново. ;)
 

Горе