SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Май ми деактивираха профила в Adsense

inlov4yy

New member
Здравейте,
май ми деактивираха профила в адсенс. Без да исках цъкнах на една реклама преди 2-3 часа и сега се опитах да влезна и ми изписва това:
Сметката е Прекратена
Понастоящем Вашият AdSense профил, асоцииран с тези данни за вход, е дезактивиран. Препоръчваме Ви да проверите електронните си пощенски кутии за изпратени от нас съобщения относно статуса на профила Ви. Понякога е възможно тези съобщения да бъдат филтрирани като нежелана поща, затова Ви препоръчваме да прегледате всички папки в пощенските си кутии.
Ако профилът Ви е закрит поради генериране на невалидни кликвания, моля посетете нашата страница Често задавани въпроси за закрити профили, където можете да намерите допълнителна информация.

А на емайла не съм получил никакво писмо от адсенс освен това:Share your feedback on the AdSense Help Center., което не мисля ,че има връзка.
Пуснах и обжалване...

Кажете как да се управа дали изобщо може ??
 
За: Май ми деактивираха профила в Adsense

За: Май ми деактивираха профила в Adsense

При такива случаи трябва да пишеш веднага на съпорта че без да искаш си кликнал на реклама.
 
За: Май ми деактивираха профила в Adsense

За: Май ми деактивираха профила в Adsense

От едно кликане ме съмнява да ти затрият акаунта. Аз поне 2 пъти съм кликал без да искам и не съм се обаждал на съпорта.
Според мен трябва да търсиш причината другаде.
 
За: Май ми деактивираха профила в Adsense

За: Май ми деактивираха профила в Adsense

От едно кликане ме съмнява да ти затрият акаунта. Според мен трябва да търсиш причината другаде.

Напълно съгласен, причината е другаде!
 
Re: Май ми деактивираха профила в Adsense

Само 1 кликване нищо не прави. То е нормално докато си правиш това онова по дизайна, докато разцъкваш firebug и т.н. да цъкнеш 1-2 пъти без да искаш все някога.
Сигурно нарушаваш други правила. Примерно може да имаш забранено съдържание на някоя страница. Имай предвид, че всяка една страница, на която има реклами, трябва да има съдържание подходящо за деца! Има и други правила, които дори не всеки знае. Примерно мисля, че не можеше да слагат реклами на страници от сорта на "За контакти" например. Също трябва да имаш политика за конфиденциалност и така нататък.
 
Последно редактирано:
За: Май ми деактивираха профила в Adsense

За: Май ми деактивираха профила в Adsense

Адсенса ти изгоря, сега ще трябва да търсиш алтернативи за монетизация, ако сайта ти е англоезичен и прави над 1000 уникални на ден няма да е проблем да намериш и по добри решения. Пробвай тези 7search, chitika, tribal fusion
 
За: Май ми деактивираха профила в Adsense

За: Май ми деактивираха профила в Adsense

При такива случаи трябва да пишеш веднага на съпорта че без да искаш си кликнал на реклама.
Това не е много добра идея, защото не се знае защо ти е деактивиран акаунта и може да се окаже, че просто им даваш още една причина.
 
Re: Май ми деактивираха профила в Adsense

Не знам какво стана цъкнах на една реклама без да искам и след два часа профила деактивиран. Писах им сега чакам отговор надявам се да го получа..
 
За: Май ми деактивираха профила в Adsense

За: Май ми деактивираха профила в Adsense

Имал съм подобен случай и да ти кажа нямаш много големи шансове да го спасиш. За съжаление съм чувал само 1 или двама човека да са се върнали в играта след спиране на сметката. Аз също съм им писал, че съм кликнал на реклама в сайта си и то не по грешка, а за да се свържа с рекламодателя, за да работя с него. Това не беше взето под внимание. След 2 месеца разправия ми казаха, че имало много кликове по рекламите от еднакви адреси. Които забележете са от държави, с които нямам нищо общо, но е факт, че профилът изгоря.
Все пак не се отказвай.
 
Re: Май ми деактивираха профила в Adsense

Лошото на Гошо е, че като те подпети, те рита във въздуха докрай. Едно или няколко кликчета на собствените реклами няма да ги накара да те деактивират. Ако редовно обаче си цъкаш тук там е възможно да са те резнали заради това. Иначе @scoobydoo е прав. Има доста правила с които трябва да се съобразяваш. Възможно е да си нарушил нещо коренно различно.
 
За: Май ми деактивираха профила в Adsense

За: Май ми деактивираха профила в Adsense

Имал ли си преди проблеми с Адсенс? Не съм чувал за деактивация на акаунт, без да има предишни предупреждения и наказания. Още по малко ще го деактивират заради един клик...

Обикновено първо банват сайт, а след това, ако не се покаеш, наритват акаунта.
 
За: Май ми деактивираха профила в Adsense

За: Май ми деактивираха профила в Adsense

Имал ли си преди проблеми с Адсенс? Не съм чувал за деактивация на акаунт, без да има предишни предупреждения и наказания. Още по малко ще го деактивират заради един клик...

Обикновено първо банват сайт, а след това, ако не се покаеш, наритват акаунта.
нямал съм проблеми преди
 

Горе