SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Малко инфо за .ru домейн?

sdd

New member
Здравейте колеги, търсих някакво инфо за .ru домейните във форума, но не открих....Ако има, моля да постнете линк.
Това, което ме интересува е, от къде мога да закупя такъв от стабилен доставчик, каква е цената и дали има някакъв специален режим на регистрация, като например руски адрес.
 
Re: Малко инфо за .ru домейн?

Ами не съм съгласен. Имам 6 сайта .ru
Регистрирани са в nic.ru
В момента има акция - Регистрация домена .RU - 600 руб./год
Предлагат и хостинг и Wordpress и всичко което ти е нужно.
 
За: Малко инфо за .ru домейн?

За: Малко инфо за .ru домейн?

булрам, ти и ус домейн можеш да си вземеш, което не значи, че имаш право.
 
Re: Малко инфо за .ru домейн?

Ето тук са всички правила за регистрация на .ru, ако на някой му се чете..... цък
Мисля, че Сеолаб може да даде разяснение по въпроса. Той се занимава усилено с руския пазар.
Преди няколко месеца регистрирах и .kz казахстански домейни. И при тях имаше ограничения, но са отпаднали. Сега трябва единствено сайта да се намира на KZ сървър, което е малко простотия. Другият вариант е да е редирект.
Относно .ru, мисля че ако се хостваш в RU никой няма как да разбере кой си и от къде си.
 
За: Re: Малко инфо за .ru домейн?

За: Re: Малко инфо за .ru домейн?

Ето тук са всички правила за регистрация на .ru, ако на някой му се чете..... цък
Мисля, че Сеолаб може да даде разяснение по въпроса. Той се занимава усилено с руския пазар.
Преди няколко месеца регистрирах и .kz казахстански домейни. И при тях имаше ограничения, но са отпаднали. Сега трябва единствено сайта да се намира на KZ сървър, което е малко простотия. Другият вариант е да е редирект.
Относно .ru, мисля че ако се хостваш в RU никой няма как да разбере кой си и от къде си.


НЯМА проблем да регистрирате ru и рф домейни!!!!
До скоро за нерезидентите (чужденците) имаше ограниче за РФ домейните и трябваше да се чака 1 година преди да може да се използват!
В момента това ограничение отпадна. Съвсем наскоро имаше промени по правилата за РФ
Аз имам банско.рф, несебр.рф и созополь.рф и трите домейна са на мое име, представил съм български паспорт при регистрацията им и имам сертификат за тях.
И трите са он-лайн, това като доказателство, че няма проблем за това да бъдат регистрирани от чужденци.
А за RU това отдавна си е възможно и мисля, че няма смисъл да давам примери.
Аз от много време предлагам регистрация на руски домейни и нито един клиент не се е оплакал да са му спряли домейна или да е имал някакви проблеми с обслужването му.
 
Последно редактирано от модератор:

Горе