SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Малко хекп от Амазонци

B

bedio

Guest
Тези от вас които се занимават с Амазон, плз, консултация.

в e.pisode.me сайта ми, категория Хаус или пост за Хаус ще видите в левия сайбар, корица на книга която е през афф акаунта ми за амазон.

Мисля 4е това което съм слойил е правилния афф линк но не съм много сигура. Та ако може да кажете.
 
Re: Малко хекп от Амазонци

За линка не зная дали е верен, но те поздравявам за интересната реализация на показването на различни реклами за отделните категории. Преди бях търсил някакъв такъв плъгин, който дори и да не е създаден за реклами, да се води от категориите, колкото да вкарам различен код за всяка категория и постовете към нея, така и не открих.
 
Re: Малко хекп от Амазонци

За линка не зная дали е верен, но те поздравявам за интересната реализация на показването на различни реклами за отделните категории. Преди бях търсил някакъв такъв плъгин, който дори и да не е създаден за реклами, да се води от категориите, колкото да вкарам различен код за всяка категория и постовете към нея, така и не открих.

:) Да доста поразтърсих, правя го с 2 плъгина

My Custom Widget позволява къстъм уигети да си правиш но непозволява филтриране каде какво да се показва, може само цялостно - т.е. саво в категории (висчки), постове (всички) и т.н. Разделянето по самите категории, постове, и т.н. тагове също го правя с TS Custom Widgets. В моя случай използвам в него само по категория и таг. Като добавим и OpenAds да ги върти всичко става идеално. Картинките си ги намирам.

нормално ми се вижда.

Мерси кулинар.
 
Последно редактирано:
Re: Малко хекп от Амазонци

:) Да доста поразтърсих, правя го с 2 плъгина

My Custom Widget позволява къстъм уигети да си правиш но непозволява филтриране каде какво да се показва, може само цялостно - т.е. саво в категории (висчки), постове (всички) и т.н. Разделянето по самите категории, постове, и т.н. тагове също го правя с TS Custom Widgets. В моя случай използвам в него само по категория и таг. Като добавим и OpenAds да ги върти всичко става идеално. Картинките си ги намирам.

Много добре, изключително добре се е получило. Мерси за инфото, ще се позанимая с плъгините които спомена. Поздрави още веднъж за идеята и реализацията.
 
Re: Малко хекп от Амазонци

Още една възможност за интересуващите се от различни реклами по отделните категории или по други филтри:
wp-addpub 1.2.2
Banners Management (images, flash and html code) - can be used to customize banners by language or by category using zone and filter fields.
 
Re: Малко хекп от Амазонци

Още една възможност за интересуващите се от различни реклами по отделните категории или по други филтри:
wp-addpub 1.2.2
Banners Management (images, flash and html code) - can be used to customize banners by language or by category using zone and filter fields.
за това не ти трябват plug-in
виж в сайта ми за обяви в категорията запознанства показва easytrader реклами а не адсенс
PHP:
<? if ( in_category(36) ) { код } ?>
като става или с номер на категорията или заглавието й.
Аз лично избягвам да ползвам plug in защото всеки има някакви exploit-и, товари зверски хоста и други такива минуси ...
 
Re: Малко хекп от Амазонци

Благодаря ти, само ако знаеш колко много съм ти благодарен :)
 

Горе