SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Мнение за това

Re: Мнение за това

1. Част от обяснителните текстове не се виждат (Your ...) Предполага се, че е име.

2. Ако по време на работа с програмата посетя друг прозорец, този на програмата изчезва, въпреки че в таск мениджъра показва, че продължава да работи.

3. Пробвах да събмитна в няколко директории и все казваше "Упс, не знам какво си".

Добре ще е да има някакво автоматизиране на процеса. а не да кликам на всяка отделна директория.
 
Re: Мнение за това

Аз съм работил с това и не е лошо. Само имай в предвид че ферификацията си я популваш - едниственото което правиш с този софт е предварително вкарване на данните на сайта и след натискане на бутона за автомотично събмитване те изплюва на събмит страницата. Там само слагаш кода и си избираш категорията. Два сайта съм минал с него. Само незнам дали е същият, но като му гледам интерфейса, май е същият. Успехи.
 

Горе