SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Мнения за дизайна..

Windboy

New member
Здравейте преди 1-2 дена опаковахме сайта в нов дизайн. Ако имате време пуснете по един коментар http://POP-bg.net

Благодаря на всички за отделеното време, поздрави.
 
Re: Мнения за дизайна..

2-3 бързи забележки/предожения от мен.

Текста в бутоните да е центриран.
Ако не те мързи, целия бутон да е линк, не само текста.
Лентата горе с периферия ми бие на popup blocker, не само тази, а и по други сайтове, според мен не е добра практика.
На контакти сложи инпутите един под друг. :)
 
Re: Мнения за дизайна..

2-3 бързи забележки/предожения от мен.

Текста в бутоните да е центриран.
Ако не те мързи, целия бутон да е линк, не само текста.
Лентата горе с периферия ми бие на popup blocker, не само тази, а и по други сайтове, според мен не е добра практика.
На контакти сложи инпутите един под друг. :)

Мерси за предложенията, всъщност това за текста не си първият които ми го казва, но те не са поставени случайно малко по на дясно, ако се вгледаш ще видиш, че текста е точно върху синия нюанс. Дизайнера целеше да се постигне такъв ефект, но явно не се е получело както го е мислил. Иначе за лентата горе ще я махна само да измисля място за линка не бгтоп, защотот доста дразни.
 
Re: Мнения за дизайна..

2 Ако не те мързи, целия бутон да е линк, не само текста.
Добрата СЕО практика изисиква един линк към едно УРЛ от една страница т.е. само текст линк е много ОК.
 
Re: Мнения за дизайна..

Добрата СЕО практика изисиква един линк към едно УРЛ от една страница т.е. само текст линк е много ОК.
Това нема връзка с "целия бутон да е линк а не само текста". Пак може да си има "само текст-линк", но да може да се цъкне и извън текста в рамките на бутона.

А освен това, от една страница може да има и 10 връзки към друга, но реалния линк да е само един а другите с nofollow.
 
Последно редактирано:

Горе