SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Мнения за neprotivokonstitucionstvuvatelstvuvayte.com

Cybertack

New member
Здравейте,
отдавна нещо се излежавах и ме мързеше да правя каквото и да е било, но от няколко дена ме вдъхнови идеята за блог на който да пиша моите си мисли, простотии, идеи и т.н и т.н... Но главния проблем беше, че не можех да избера шаблон за wordpress'а, за сега изтеглих един готов и го едитнах малко но все ми се струва, че не е както трябва, та решението беше да попитам вас :)

Моля всеки който има време и желание да помогне, да погледне http://neprotivokonstitucionstvuvatelstvuvayte.com и да каже кое го дразни и кое не (ако има такива разбира се :p) за сега са сложени само 3 статии от друг мой блог (който вече го няма) само за да се види реално какво би преставлявало..

Има много неща които още не са готови но главно в момента ми е проблем дизайна...

Благодаря на всички предварително!
 
Re: Мнения за neprotivokonstitucionstvuvatelstvuvayte.com

Малко трудно се помни името на домейна.Иначе доло горе е добре
 
Re: Мнения за neprotivokonstitucionstvuvatelstvuvayte.com

Е що да е трудно - най дългата дума в Българкия език - непротивоконституционствувателствувайте :)

Ама отдавна се знае, че името на сайта е с толкова малко значение. Всичко е линкове и търсачки. Колко напимер пишат името на този форум в урл-а?

По-скоро го взимат от букмарки :)
 
Re: Мнения за neprotivokonstitucionstvuvatelstvuvayte.com

Аз пиша името на форума в урл, както и името на доста блогове, така че името на домейна има значение все пак... Но пък твоето е оригинално и наистина уникално :p

А дизайнът ми харесва, но ми е малко блед цвета на текста... може би е от моето старо TFT, което прави бледите цветове по-бледи.
 
Последно редактирано:
Re: Мнения за neprotivokonstitucionstvuvatelstvuvayte.com

И аз мисля, че са много бледи буквите ако ги направиш с една идея по тъмни или на 999999 мисля, че беше така ще изглежда по добре.
 
Re: Мнения за neprotivokonstitucionstvuvatelstvuvayte.com

в chrome като напишеш нещо, което не е url автоматично търси в гугъл. - това е сладкото на монопола - обвързваш си продуктите колкото се може повече :)
 
Re: Мнения за neprotivokonstitucionstvuvatelstvuvayte.com

в chrome като напишеш нещо, което не е url автоматично търси в гугъл. - това е сладкото на монопола - обвързваш си продуктите колкото се може повече :)

Във Файърфокс е същото, с тая разлика, че както там, така и в IE можеш да си го промениш... ;)
 
Re: Мнения за neprotivokonstitucionstvuvatelstvuvayte.com

Домейна идва доста дълъг наистина.. и ме хващат нервите като го гледам :)
 
Re: Мнения за neprotivokonstitucionstvuvatelstvuvayte.com

И аз мисля че е прекалено дълъг и трудно за помнене.
 

Горе