SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Мнения и препоръки за дизайн

Re: Мнения и препоръки за дизайн

Приятни и свежи цветове :)

indeed :D

Ако го центрираш ще стане по добре според мен!

Критиката беше градивна :) Макар, че съм привърженик на ляв алайн какъвто има например netinfo.bg, трябва да се отчете, че наистина средностатистическия посетител е по-приобщен към централния и промяната няма да се отрази особено положително

bgkulinar, въздържах се да изкажа и моето мнение за това, защото питаха за дизайн, но да, този начин за вадене на пари е неприемлив и за мен.

Дизайнът наистина беше основното, но системата ptc е често коментирана от някои като противоречива, така че е хубаво да се поговори и за нея. От близо месец и нещо се интересувам от интернет като източник на приходи и не мога да кажа, че съм успял да разнищя всяка ниша, която съществува. Това е най-вече поради липса на време, тъй като по принцип се занимавам с доста отговорна и ангажираща работа. Установих, че в ptc има доста скам, но стига да знаеш къде да инвестираш времето си, пари след време наистина идват. Т.е. за хора с по 20-30мин/ден в интернет реално не остава много време за блогинг и т.н., така че ptc е една прилична идея за няколкостотин допълнителни лева в джоба на месец.
 
Re: Мнения и препоръки за дизайн

Тука целта ти беше не да покажеш дизайна, а ако е възможно да зарибиш някоя будала.
 
Re: Мнения и препоръки за дизайн

Ако от месец се занимаваш с интернет, защо започна да пишеш точно за ваденето на пари от интернет. Това е все едно да те лекува някой, който от 1 месец чете анатомията (айде малко прекалих с примера).

Не е ок да учиш хората на нещо, което още ти не знаеш как става.

Набери опит, пробвай разни неща и след време сподели опита си.

А колкото до 20-30 минути на ден, ами намери тема, която те вълнува и всеки ден пиши една кратка статия, след 6 месеца ще имаш 180 статии и то на 1 тема - тогава вече може да помислиш за монетизиране. А с това кликане нито е интересно, нито е креативно и на всичкото отгоре като зарибиш някой и той ще е следващият, който ще разправя, че пари от интернет не са правят.

Ако искаш мога да ти помогна да си избереш по-добра тема на сайт :)
 
Re: Мнения и препоръки за дизайн

За дизайна не знам, но не мисля, че ще дочакаш чек от АдСенс.

https://www.google.com/adsense/support/bin/answer.py?hl=bg&answer=48182
Съдържание, посветено на програми, компенсиращи потребителя срещу кликване върху реклами или оферти, срещу търсене, срещу сърфиране в уебсайтове или срещу четене на електронни писма
 
Re: Мнения и препоръки за дизайн

Тука целта ти беше не да покажеш дизайна, а ако е възможно да зарибиш някоя будала.

Не казвам, че тук няма будали (може и да няма; нищо чудно, форумът е свестен), но ако ги търсех щях да ги намеря другаде. Иначе с уеб дизайн се занимавам от '99 някъде, участвал съм в повече от 10-15 проекта (включително и bb-team.org, където работех и като автор) и почти винаги завеждам оформлението. Може пък и да не съм търсил заблудени души в крайна сметка ;)


За дизайна не знам, но не мисля, че ще дочакаш чек от АдСенс.

https://www.google.com/adsense/support/bin/answer.py?hl=bg&answer=48182

Чел съм тоса няколко пъти, сигурно и толкова писма съм им изпратил. Твърдят, че няма да имам проблеми с този сайт, но вече съм решил да се метна на друг ppc, понеже както и uluble спомена някъде из форума, че здраво държат монопола. А такива могат да си развяват коня, както си поискат..


Ако от месец се занимаваш с интернет, защо започна да пишеш точно за ваденето на пари от интернет. Това е все едно да те лекува някой, който от 1 месец чете анатомията (айде малко прекалих с примера).

Не е ок да учиш хората на нещо, което още ти не знаеш как става.

Набери опит, пробвай разни неща и след време сподели опита си.

А колкото до 20-30 минути на ден, ами намери тема, която те вълнува и всеки ден пиши една кратка статия, след 6 месеца ще имаш 180 статии и то на 1 тема - тогава вече може да помислиш за монетизиране. А с това кликане нито е интересно, нито е креативно и на всичкото отгоре като зарибиш някой и той ще е следващият, който ще разправя, че пари от интернет не са правят.

Ако искаш мога да ти помогна да си избереш по-добра тема на сайт :)


:rolleyes: Ти хубаво започна с медицина, ама все пак към темата..

С интернет се занимавам повече от 12 години. Изкарвал съм пари от него, но по друга линия. Това, което имах предвид по-горе е, че наскоро търсех нещо неангажиращо и надомно, та попаднах на няколко подобни pay-to-click сайта и реших да се пробвам. Съгласявам се с теб по въпроса за качествата на замисъла ptc. Аз бих използвал дори по-силни епитети, но туко-виж вече разполагам с около 70$ от подобни сайтове.

За предложението съм ти признателен, Rumi. Взимам го насериозно и ще го имам впредвид. Прочетох всичко, което си описала в internet-dohodi.com и останах с мн добри впечатления!
 
Последно редактирано:
Re: Мнения и препоръки за дизайн

Е, хубаво де ама как да повярвам че правиш пари и си в час с нещата, като сайта ти е на безплатен хост?????
Вземи поне 20$ инвестирай в проекта (домейн+хост) за да ме убедиш че си светнат и печелиш :)
 
Re: Мнения и препоръки за дизайн

Тези, к не харесват идеята сега, няма да я харесат и на дотком
 

Горе