SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Написах разбираема оферта за SEO

Re: Написах разбираема оферта за SEO

Сигурно офертата е страхотна, ама като стигнах до това спрях да чета:

Класирането в резултатите от търсене се променя на около 3 месеца
 
Последно редактирано:
Re: Написах разбираема оферта за SEO

Мерси за критиката, ако се сещаш по добър начин как да обясня на клиент за PR update, промяна на алгоритмите за класиране и други подобни неща, кажи ми ;)
 
Re: Написах разбираема оферта за SEO

Мерси за критиката, ако се сещаш по добър начин как да обясня на клиент за PR update, промяна на алгоритмите за класиране и други подобни неща, кажи ми ;)
Серпа се мени постоянно и няма нищо общо с ПР-а.
Поне не бъркай хората с понятията :)
И аз спрях на това с 3-те месеца :)
А и на тях не им и трябва да знаят за ПР-а :)
Мислиш ли, че обикновенния юзер има СЕО бар на браузера си и гледа колко е ПР-а на страницата?
Аз не мисля.
 
Re: Написах разбираема оферта за SEO

Добре де, недоизмислено е :) Ако се заядат, ще променя офертата :p
 
Re: Написах разбираема оферта за SEO

Можеш да използваш объркващото "динамични промени" или "ежеседмични промени на позиционирането" :)
 
Re: Написах разбираема оферта за SEO

Е тя идеята беше да ползвам народни лафове :D
 
Re: Написах разбираема оферта за SEO

Е тя идеята беше да ползвам народни лафове :D
Ше ви напра'им СЕО "да си е*е майката". По-народно и разбираемо от това - здраве му кажи.
 
Re: Написах разбираема оферта за SEO

много лесно може да се пише за SEO на разбираем език :) винаги се стреми да използваш разбираеми думи и минимално термини, понеже човека който ще я чете не разбира от твоя занаят и за него основно е да получи обусновка на цената, а не колко технически знания имаш.

П.П. погледни си блога под Хром...на нищо не мяза :(
 
Re: Написах разбираема оферта за SEO

Вие не знаете ли, че Манол е агент на ФФ. Ако искаш да го четеш, сваляш само ФФ. :)
 

Горе