SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

На биричка във Варна

Re: На биричка във Варна

Аз предложих другата събота - 27 Март.Никой не каза да или не,а мястото кажете вие аз от година съм тук и не съм подбробно запознат.Една АЛБА или Sundogs ми звучи добре :)
 
Re: На биричка във Варна

Алба направиха хубаво заведение в центъра зад хотел Мусала, може там, ако не сме много хора може да се срещнем и в Gossip много е хубаво това заведение след ремонта но не е удобно за повече от 4 човека.
 
Re: На биричка във Варна

Какво ще кажете за новата Алба, бившия салатен бар / Le Baron/, да кажем 17:30 събота. Кандидатите да пращат скайп или телефон за контакт на ЛС. :)
 
Re: На биричка във Варна

Аз така и така утре ще се видя с combatsambo (най-вероятно), така че може и утре? :)

Edit: който ако не се лъжа, му се размина идването до Варна
 
Последно редактирано:
Re: На биричка във Варна

Аз така и така утре ще се видя с combatsambo (най-вероятно), така че може и утре? :)

Edit: който ако не се лъжа, му се размина идването до Варна

За жалост, да. Размина ми се, вчера в 5 сутринта тръгнах за Бургас, след което в 12 презнощта се върнах в София.

Малко обърках задачите, които имах да правя, за това те подведох, че във Варна ще дойда, но искам не искам, то пак трябва да се ходи, малко по-късно.

Наздраве и приятна среща днес :)
 

Горе