SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

На някой да му се прави SEO на property сайт?

prawler

New member
Здравейте

Искам някой да докара реални посещения и високи резултати в гугъл, но при търсене на руски език, например 'недвижимость в болгарии'. При добър старт, ще продължим и с други страни, но Англия не ми е цел за момента.

Сайта е www.bulgarovo.com - в момента се работи и по руска негова версия.

Идеи и препоръки също са от полза, гледам всички съветвате да се обръщаме за специалисти, но не знам кои са те.

Тенкс за вниманието.
 
Re: На някой да му се прави SEO на property сайт?

Мисля, че ако успееш да заинтригуваш bgkulinar, няма да съжаляваш.

Успех.
 
Re: На някой да му се прави SEO на property сайт?

Благодаря за препоръката, Kuzmanin, но на СЕО на руски си е сложна задача, с която не съм се занимавал. Може би Oggin може да помогне.

Пък и при сайт с английско съдържание трудно можеш да превариш акулите с руско такова. Или имаш и версия на руски?
 
Re: На някой да му се прави SEO на property сайт?

За руски дайтове е важно не само да си напред в Гугъл, но и в Яндекс, Апорт и Рамблер. Техните местни търсачки се полват доста повече от Гугъл.

Малко данни за "имотни" търсения на руски.
 
Re: На някой да му се прави SEO на property сайт?

Умувах, но я пуснах тук, защото няма никъде СЕО на руски дискутирано.
 
Re: На някой да му се прави SEO на property сайт?

bgkulinar каза:
За руски дайтове е важно не само да си напред в Гугъл, но и в Яндекс, Апорт и Рамблер. Техните местни търсачки се полват доста повече от Гугъл.

Малко данни за "имотни" търсения на руски.

Отново си прав, Яндекс Апорт и Рамблер са май наистина по-важни.
Та, кой според вас би бил успешен в тази работа, било то и към руски колеги да ме пренасочите.

Че следва Полша, а там май и езика не им знаем:)
 
Re: На някой да му се прави SEO на property сайт?

За полския ще ти намерим човек за превод, ама там също имат доста локални търсачки и директории.
 
Re: На някой да му се прави SEO на property сайт?

prawler, препоръчвам ти MacTeP - той е на първото място в seo състезанието :)
 
Re: На някой да му се прави SEO на property сайт?

Аз за СЕО не знам доста съм назад затова мога да предложа линкове от 2 сайта които са с ПР 3 и ПР2 в Яндекс и съответно с ПР5 и ПР3 средно посещения от Съюза към 2-4 к на ден
 

Горе