SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Неоген

Re: Неоген

Известно време пусках техни реклами, но ЦТР-а е по-нисък и от адсенса. За разлика от адсенс, тук цената на клик е фиксирана на 10 евро цента, но може и да се бидва. Приходите се делят 50/50. Обаче тъй като често се случва да въртят свои реклами, приходите са по-малки, защото се смятат по по-тънка тарифа. Няма изобщо никаква таргетираност, което може би води и до ниския ЦТР.
 
Re: Неоген

и аз ги повъртях малко преди време
от градска признателност / все пак са позиционирани в моя роден град :p
за съжаление моите статистики и техните се различаваха ... очевадно ...
твърде възможно е вече да са си оправили статистиката , но не бих бил склонен да опитвам за 50 стотинки на ден :-\

въпреки това смятам че неоген е сериозна компания за източно-европейския пазар и трябва да им се обръща необходимото внимание за всеки случай ...
 
Re: Неоген

аз бях неодобрен от тях поради малко посетители и като имах посетители не желаех да се пробвам пак . За мен са далеко от целия бизнес и ако така са си били и преди не знам как са пробили , пожелавам им да се стегнат , защото адсенса е една от най-добрите системи и постоянно я оправят и подобряват влагат милиони и милиони за подобряването й , а вече и неофициално поддържат бг сайтове и не знам как неоген ще набира фирми да рекламират при тях .гугъл купи цяла компания само и само да им ползва по-добрите алгоритми за адс ,а неоген дори и не може да запълни със реклами каретата и слага по 5 негови реклами .Заприлича ми на ексчендж бг , които са аутсайдери за мен .
 

Горе