SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Неустоима оферта ! Само 4 кинта !

biks

Ex SEO
Получавам днес в майла на един скромен сайт следната оферта и не мога да не я споделя :)

---
Уважаеми клиенти,

****.bg представя на Вашето внимание уникална услуга за българския пазар - автоматизирана регистрация на уеб сайта Ви в над 140 най-популярни търсещи машини в света! Спестете десетките часове, нужни за откриването и добавянето на уеб сайта Ви в тях!

Направете Вашият уеб сайт видим за света!

Цена на услугата: 4 лв. без ДДС.

С пожелания за все по-големи успехи,
****.bg

----

До тук горе долу добре / с малката разлика, че не съм им клиент /. Решавам да видя seomarketingbg.com домейна от който така любезно ме спамват дали евентуално може би не е на някой познат и хоп ! няма никой :)
 
Последно редактирано от модератор:
Re: Неустоима оферта ! Само 4 кинта !

Като за автоматична система не е зле. Но ако беше 2,40 по бих се замислил :)
 
Re: Неустоима оферта ! Само 4 кинта !

:D аз съм скръндза и за 2.40 нямаше да се съглася по добре ги изпия на бира докато субмитвам или търся :D в крагъ на шегата де :)
 
Re: Неустоима оферта ! Само 4 кинта !

Има сайтове, които не работят. Например xxlnet.de веднага ми грабна окото, но няма никой на него.
 
Re: Неустоима оферта ! Само 4 кинта !

регистрация в търсачки?!?! То има две - три търсачки, които има смисъл да знаят за съществуването на сайта ми (особено ако е на бг) и аз лично предпочитам да си го намерят сами вместо образно казано да се навра в очите им подскачайки като петокласничка крещейки "аз не знам какво точно е СЕО ама го правя, вижте ме, вижте ме"

каква е ползата от тази "услуга"? а и "услугата" се предлага и безплатно http://www.google.com/search?hl=en&...snum=0&ct=broad-revision&cd=1&ved=0CCwQ1QIoAA
 
Re: Неустоима оферта ! Само 4 кинта !

Submitting took 319.998388 seconds

Възползвах се, само не знам как мога да видя резултата и къде, но както и да е.
Поздрави!

Резултата за жалост може да е обхождането на сайта ти от някакви безсмислени ботове които ти товарят сървъра :D
 
Re: Неустоима оферта ! Само 4 кинта !

От опит знам, че резултатът от такива "неустоими" оферти за автоматични регистрации клони към нула, а при прекален ентузиазъм - примерно чисто нов сайт да се зафитирчи веднага в 2000+ оспамени (щото присъстват в базите на всички автоматизирани уеб-базирани услуги и десктоп приложения като allsubmitter) каталога и директории - понякога и плачевен.
 
Re: Неустоима оферта ! Само 4 кинта !

И аз го получих това, но писмото беше доста по-подробно, даже включваше и директориите май. Жалко, че от КЗП не са ми дали още номер. Всеки момент трябва да стане и ще започна да им сипвам, особено на тези, които подбиват "SEO" цените ;)
 
Re: Неустоима оферта ! Само 4 кинта !

И аз го получих това, но писмото беше доста по-подробно, даже включваше и директориите май. Жалко, че от КЗП не са ми дали още номер. Всеки момент трябва да стане и ще започна да им сипвам, особено на тези, които подбиват "SEO" цените ;)

Формата за жалба се попълва за 1 минута, хич не ги подбирай.
 
Re: Неустоима оферта ! Само 4 кинта !

Услугата набира скорост. Дори чух да се говори се за нова "екстра". Пишеш си адреса на сайта, желаната дума и на кое място искаш да е в гугъла, изпращаш СМС за 4.40 и ако системата не е много претоварена до 30 минути излизаш на желаната от теб позиция.

П.С. предполагам, че ще има ограничен брой покани за бета тестерите. ;)
 
Re: Неустоима оферта ! Само 4 кинта !

А дали дават застраховка "Влизане в sandbox" ?
 
Re: Неустоима оферта ! Само 4 кинта !

Значи пак става въпрос за нашите колеги от seomarketing.bg :)
Един ден ще се чудят как да оправят онлайн репутацията си. Или вече работят по въпроса - спамят с различни домейни.
 

Горе