SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Нова версия

yavorya

New member
Здравейте :)
От известно време съм започнал да ъпгрейдвам www.koteto.com
Качил съм новата версия на адрес: http://koteto.com/koteta.cats

Ще се радвам на коментари и забележки:)

П.П. Виждам, че към компанията се е присъединила една дама, която май ми се пада малко колежка. Руми, радвам се пак да се засечем макар и виртуално:)
 
Re: Нова версия

- сложи underline на линковете или измисли друг начин да ги различаваме от нормалниа текст...
- на различните резолюции сайта изглежда различно, което според мен е гадно, ама знам ли
- стария дизайн е по-добър
 
Re: Нова версия

Сайта е страхотен ама като съдържание, бих те посъветвал да обърнеш внимание на дизайна
 
Re: Нова версия

man0l каза:
Сайта е страхотен ама като съдържание, бих те посъветвал да обърнеш внимание на дизайна

Не те разбрах, извинявай:)
Сайта е празен като съдържание. В момента се подготвя. За дизайна какво имаш в предвид?
 
Re: Нова версия

добра е идеята и сайта ми допада (макар да мразя котките), обаче (незнам дали и при другите е така) на мен ми излиза просто текст в пространство... никакво усещане за подреденост систематизираност ... немога да разбера лявото ли е навигация, текста ли , адсенса ли ...

разбираш ли на къде бия :)
мисля че и Манол има това в предвид...
 
Re: Нова версия

Харесва ми сайта. Още повече, че харесвам котаците. Както има дог.бг, така е добре да има и за любителите на котки.

Само "Регистрирайте вашия бизнес в секцията за фирми." малко не седи много намясто.
 
Re: Нова версия

Явор Янков каза:
man0l каза:
Сайта е страхотен ама като съдържание, бих те посъветвал да обърнеш внимание на дизайна

Не те разбрах, извинявай:)
Сайта е празен като съдържание. В момента се подготвя. За дизайна какво имаш в предвид?
Имах на предвид че дизайна не ми харесва :) Може да го направиш по професионално ( или да ти го направят )
 
Re: Нова версия

според мен дизайна си е екстра. семпло и в елегантно котешки цветове. малко бие на тигровите коткли с жълта украска, сещаш се ::)
ма аз не отбирам много от дизайн, във всеки случай не намирам нещо което да ме дразни

адсенса е бленднат добре вероятно докарваш 4-6% ctr на заглавната страница (без да е особенно натрапчив)
и повече на вътрешните, само гадая, но не е ниско...

аз не бих заложил на това за стартиращ сайт, докарай потребителите дето ще пускат обяви и ще пишат във форума,
като набереш база натисни тогава с адс, преди това рискуваш да препратиш хората дето носят контент при "конкуренти" (освен тези които не се ориентират прекалено добре и избягват успешно адсенса)
 
Re: Нова версия

nbsp каза:
адсенса е бленднат добре вероятно докарваш 4-6% ctr на заглавната страница (без да е особенно натрапчив)
и повече на вътрешните, само гадая, но не е ниско...
4-6% на БГ страници? Тъй, Бос, шегуешся :blacool. Макс 1-1.5%.

Колкото до дизайна и на мен ми харесва. За новия иде реч.
 
Re: Нова версия

само предполагам, не мисля че зависи от езика колко ctr ще имаш, въпрос на блендинг
 
Re: Нова версия

Както и да блендираш, адсенс на български сайт не можеш да имаш особено висок. Който може да се похвали с по-висок от 2%, да хвърли камък по монитора ми. Проблемът на БГ адсенса е, че е силно неконтекстувален, което го прави безинтересен за юзърите. Другият проблем е, че се появяват реклами на други езици, които също не са особено интересни. Ма, моля, някой да ме опровергае с конкретни цифри.
 
Re: Нова версия

Здрасти Явор :)

радвам се да те "видя"

Като щракна на двата линка ми се зареждат 2 еднакви дизайна (разликата е в 1 снимка), какво не правя като хората, че не виждам двата дизайна?

Сайтът ти ми харесва (аз имам сайт на английски за котки и да ти кажа, много малко пари изкарвам от него).

Малка забележка - според Google вече не е позволено слагането на снимки до Адсенса, за да се застраховаш можеш да сложиш по 1 ред текст между снимката и рекламите (да не вземат да ти спрат акунта).

Айде чакам да видя двата дизайна :)

Руми
 
Re: Нова версия

Rumi каза:
Здрасти Явор :)

радвам се да те "видя"

Като щракна на двата линка ми се зареждат 2 еднакви дизайна (разликата е в 1 снимка), какво не правя като хората, че не виждам двата дизайна?

Сайтът ти ми харесва (аз имам сайт на английски за котки и да ти кажа, много малко пари изкарвам от него).

Малка забележка - според Google вече не е позволено слагането на снимки до Адсенса, за да се застраховаш можеш да сложиш по 1 ред текст между снимката и рекламите (да не вземат да ти спрат акунта).

Айде чакам да видя двата дизайна :)

Руми

Здравей Руми :)
Незная защо е излезло, че има два дизайна. Има един който е видим в момента и един стар, който беше само на пощата:
http://koteto.com/mail.cats
(ако може да се нарече дизайн де :) )
За кой адсенс казваш, че е до снимка?

За пари - капка по капка...
То не лежим на един сайт, нали така :)
Това си е просто идея, която ми хрумна и реализирам.
 
Re: Нова версия

Rumi каза:
Здрасти Явор :)

радвам се да те "видя"

Като щракна на двата линка ми се зареждат 2 еднакви дизайна (разликата е в 1 снимка), какво не правя като хората, че не виждам двата дизайна?

Сайтът ти ми харесва (аз имам сайт на английски за котки и да ти кажа, много малко пари изкарвам от него).
И при мен така
 
Re: Нова версия

killerch0 каза:
И при мен така

Дизайна е само един, незнам защо излезе, че има два. :shrug:
 

Горе