SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Нова екстра в гугъл.ком

Re: Нова екстра в гугъл.ком

включил ли си нещо в Google Labs ? Това се появява понякога и след това изчезва безследно - преди писаха че било експериментално
 
Re: Нова екстра в гугъл.ком

включил ли си нещо в Google Labs ? Това се появява понякога и след това изчезва безследно - преди писаха че било експериментално
нищо несъм включвал :)
Днес ми се появи като проверявах индексираните страници на един мой сайт.
Интересно дали ако 100 човека поставим един сайт на първо място дали ще се премести в SERP, трябва да пробваме, това ще олесни сео-то :)
Плащаш на 13435 индиици за го дигнат и си готов :)
 
Re: Нова екстра в гугъл.ком

нищо несъм включвал :)
Днес ми се появи като проверявах индексираните страници на един мой сайт.
Интересно дали ако 100 човека поставим един сайт на първо място дали ще се премести в SERP, трябва да пробваме, това ще олесни сео-то :)
Плащаш на 13435 индиици за го дигнат и си готов :)

Гугъл ще отвори пазар, подобен на системите от преди за гледане на банери и кликове. :)
Хващаш 10 човека с 10 бтк модема - цел ден рестартират и кликат, рестартират и кликат и си готов :D
 
Re: Нова екстра в гугъл.ком

хората са си писали че това си е customisation на резултатите отнасящо се само за твоя акаунт, но Г. кога са правили нещо което да не е свързано по някакъв начин пряко или косвено с резултатите в търсенето.
Моето предположение (явно ще предстоят доста тестове) е че вероятно коментарите ще оказват влияние на trust ранг-а което пак никак не е зле.

на който му е интересно да разбере за тази нова функция която е официално пусната вчера може да прочете тук
 
Re: Нова екстра в гугъл.ком

Изпреварили са ме с темата ;) както и да е, преди малко пуснах малко по- подробна публикация в блога си за джаджи, ако искате хвърлете едно око.
 
Re: Нова екстра в гугъл.ком

Кратко:
1. имаме голяма bookmark система
2. макар и персонализирани резултати, ще влияе на серп'а.
3. гугъл твърди, че имат методи за идентифициране на спам и намерени накликвания
4. вебмастерите скоро ще четат коментарите за свои сайтове, bookmark текст, дали потребители му дават + или -, и пр.
 
Re: Нова екстра в гугъл.ком

Сега за първи път сега ми се отвори и на мен.
Бе нещо не съм сигурен, че е добре...чудно ми е как недобронамерени действия могат да повлияят на позиционирането...
 
Re: Нова екстра в гугъл.ком

а това от кога е
 

Прикачени файлове

  • g.jpg
    g.jpg
    61.2 KB · Преглеждания: 0
Re: Нова екстра в гугъл.ком

от вчера. стана като в google.ru, което много ми прилича на заемка от yandex
В yandex.ru подсказки се появиха на 15 октомври 2008.
В google.com защо ли си мисля че се появиха по-рано :rolleyes:
 
Re: Нова екстра в гугъл.ком

В yahoo ги има от доста време ;)
 

Горе