SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Нова социална мрежа?

Sp0oN

Anno Zero LTD
Здравейте приятели...
намира ми се един домейн (хиляди поклони на кулинара):
whats2eat.com... история от далечната '98-ма ... Днес се чудих какво да го правя, та, какво ще кажете да сетна една социална мрежа?
Ще се радвам ако ми препоръчате скриптове и други подобни ...
 
Re: Нова социална мрежа?

е направи сайт за рецепти, каква социална мрежа на тоя домейн?
Мога да ти продам бази с рецепти ;)
 
Re: Нова социална мрежа?

немога да напиша цмс за управление на дейтабейсите ... няма как да стане :)
а соц мрежата ще е яка
Whats 2 eat ... today ?
digg = cook/eat/etc...
bury = trash/throw/etc...
ще стане забавна ... може да е соц мрежа за рецепти :D
 
Re: Нова социална мрежа?

Код:
CREATE TABLE `recipes` (
  `id` int(11) default NULL,
  `title` varchar(255) default NULL,
  `titlecat` varchar(255) default NULL,
  `recipe` longtext,
  `category` varchar(64) default NULL,
  `category2` varchar(255) default NULL,
  `category3` varchar(50) default NULL,
  `category4` varchar(50) default NULL,
  KEY `category` (`category`),
  KEY `category2` (`category2`)
) TYPE=MyISAM;

INSERT INTO `recipes` VALUES ('1', 'brie kisses', 'brie kisses recipe | brie recipes | appetizer recipes', '<h1>Brie Kisses</h1><p>Makes 32.</p><p>1/2 to 2/3 pounds brie cheese (wedges are fine) <br>1 (17.3 ounce) box frozen puff pastry <br>Hot pepper jelly</p><p>Cut the brie into 1/2-inch squares (leave the rind on if you like). Place on a dinner plate and put the cheese in the freezer while you thaw the puff pastry for 30 minutes at room temperature.</p><p>Unfold the thawed pastry, press together seams and roll lightly with a rolling pin to smooth it out. Cut each sheet into fourths, then cut each fourth in half. Cut the halves in half to make 16 squares per sheet.</p><p>Lightly spray a mini-muffin pan with nonstick spray. Fit a piece of dough into each cup, pushing into the cup but leaving the edges sticking up. Place a dab of pepper jelly in each cup, then top with a piece of cheese.</p><p>Bake at 400 degrees F for 10 to 15 minutes, until golden. Serve warm. (Can be prepared ahead and refrigerated until ready to bake, or you can bake them and re-warm about 10 minutes at 350 degrees F before serving.)</p>', 'appetizers', 'brie', null, null);
3 файла с над 60-70 хиляди ;)
 
Re: Нова социална мрежа?

немога да напиша цмс за управление на дейтабейсите ... няма как да стане :)
а соц мрежата ще е яка
Whats 2 eat ... today ?
digg = cook/eat/etc...
bury = trash/throw/etc...
ще стане забавна ... може да е соц мрежа за рецепти :D
5 минути работа ...
 
Re: Нова социална мрежа?

намира ми се един домейн (хиляди поклони на кулинара):
Спестих ти цели $230 долара. :p

За социална мрежа не знам как ще се опазиш от спама, особено ако целиш една ниша. Има бизнес с рецептите, особено ако направиш някаква прилична посещаемост (и не правиш глупоста да местиш тук и там).

По-лесния вариант ми се вижда да направиш кулинар топ 100. Адварк имат приличен скрипт.

Ако все пак искаш соц.мрежа, да не забравиш да благодариш на батко си Оги.
 
Re: Нова социална мрежа?

netsurfer от къде ги намираш тея бази фрий, некои руски сайт?
 
Re: Нова социална мрежа?

Спестих ти цели $230 долара. :p

За социална мрежа не знам как ще се опазиш от спама, особено ако целиш една ниша. Има бизнес с рецептите, особено ако направиш някаква прилична посещаемост (и не правиш глупоста да местиш тук и там).

По-лесния вариант ми се вижда да направиш кулинар топ 100. Адварк имат приличен скрипт.

Ако все пак искаш соц.мрежа, да не забравиш да благодариш на батко си Оги.

whats2eat.com is for sale ?! Не, не се продава ?! Защо така пише в седо ?

Какво ще рече кулинар топ 100?
 
Re: Нова социална мрежа?

Предишния собственик го е продавал. Спокойно, няма да ти го вземат.

Класация за кулинарни сайтове. Подобно на бгтоп.нет
 

Горе