SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Нова dofollow директория-каталог

Detritus

Elder Troll
Най-накрая ми се освободиха 2-3 дни и успях да седна и да направя планувата от доста време директория бизнес каталог. А тя включва опция за добавяне на уеб сайт, добавяне на фирма и добавяне на статия.

Включил съм доста категории, чак си мисля, че може да са объркващи, но по-нататък може да ги намаля.
Добавянето на фирма и уеб сайт става без регистрация (засега), но добавянето на статия е с регистрация. Всички връзки са dofollow, url адресите са SEF и на кирилица. Може да добавяте сайта/фирмата в повече от една категория, като избора от категориите + етикетите не може да е повече от 11. Има още неща да се пипнат по дизайна, но това следващите дни.

Дизайнът е liquid и съм тествал под всички браузъри, но със сигурност има някой пропуски, така че ще съм благодарен да ме уведомите ако забележите нещо.

P.S. Без регистрация няма да може да редактирате съдържанието си след публикуване.
 
Последно редактирано:
Re: Нова dofollow директория-каталог

Добавяне на сайт и добавяне на фирма. Едното предполага другото и вече имаш дублирани данни. Иначе поне за момента има проблеми с шаблона на сайта ти.
 
Re: Нова dofollow директория-каталог

Това с едното и другото ще си го оправя, като най-вероятно ги обединя двете неща. Какъв е проблема с шаблона? Ако може и скрийншот.

P.S. Вече има бутон за споделяне на статията във facebook и известни социални мрежи. Ако някой желае да прибавя бутон за добавяне в негова мрежа да ми драсне на л.с.
 
Re: Нова dofollow директория-каталог

Успех на директорията! И аз се включих, като добавих един сайт :p
 
Re: Нова dofollow директория-каталог

Дадох и аз моя принос за директорията :), въпреки големия брой категории, за някои мои сайтове не открих подходяща, напр. за сватбите и хамалските услуги, дори и за софтуерния ми портал, нямаше подходяща.

Иначе поздравления за директорията и успех!
 
Re: Нова dofollow директория-каталог

@muslim
Пропуснал съм да уточня, когато няма подходяща категория, просто си пишеш няколко подходящи етикета и всичко е точно, получава се url сайт.com/етикети/избрания-етикет/името-на-сайта.
Колкото до сватбите и хамалските ще ги добавя скоро.
 
Re: Нова dofollow директория-каталог

Аз опитах да добавя сайт и не успях първо не ми харесва мобилния номер второ не приема таговете/етикетите . Мобилния номер го въвеждам така 0895xxxxxx
 
Re: Нова dofollow директория-каталог

Аз опитах да добавя сайт и не успях първо не ми харесва мобилния номер второ не приема таговете/етикетите . Мобилния номер го въвеждам така 0895xxxxxx

Проблемът с мобилния е решен. А за таговете е обяснено, вкарваш тага/таговете и натискаш Enter или зеленото плюсче до полето.
 
Re: Нова dofollow директория-каталог

Добавих сайта на Алпмастер ООД от подписа ми. Определено директорията ми харесва много. Единствено не разбрах защо при форматиране на текста с тагове като <h5> например не се получава нищо, при положение, че текстовия редактор позволява употребата им. Същото важи за добавяне на снимки.
Въпреки това смятам, че директорията е добра и й пожелавам успех. :)
 
Re: Нова dofollow директория-каталог

@moneymaker - С какъв браузър си. Изтествал съм всички известни и няма проблеми.

@rodot - таговете до h3 са разрешени, иначе и да използваш нещо друго има филтър, който се включва преди publish и ги чисти.
 
Re: Нова dofollow директория-каталог

@rodot - таговете до h3 са разрешени, иначе и да използваш нещо друго има филтър, който се включва преди publish и ги чисти.
Ок, има ли възможност леко да променя форматирането на текста, става дума за сайта Алпмастер в подписа ми?
Предварителни благодарности!
 
Re: Нова dofollow директория-каталог

При FF 3.6 заглавието в хедъра ти е на 2 реда и не стои добре, а това което не ми допада е бутона "Изход" да е посредата. Дребни забележки :)

Поздравления и от мен с пожелания за успех.
 
Re: Нова dofollow директория-каталог

Ок, има ли възможност леко да променя форматирането на текста, става дума за сайта Алпмастер в подписа ми?
Предварителни благодарности!

Ако си го пуснал без да се регистрираш, не можеш да редактираш, изорати ми корекциите на ЛС ще го оправя.

@primecode - да така е гледал си го на разделителна 1024 х 768 ще го коригирам.
 
Re: Нова dofollow директория-каталог

Проблемът с мобилния е решен. А за таговете е обяснено, вкарваш тага/таговете и натискаш Enter или зеленото плюсче до полето.

Пробвай в Хром, при мен етикетите въобще не работят. Също WYSIWYG редактора не работи под хром
 
Последно редактирано:
Re: Нова dofollow директория-каталог

Пробвай в Хром, при мен етикетите въобще не работят. Също WYSIWYG редактора не работи под хром

Ти ме хвърли в размисъл. Аз съм с хром и всичко си бачка. Сега ще сложа default изгледа на етикетите. А WYSIWYG редактора се бъгва рядко, но се оправя след рефреш.
 
Re: Нова dofollow директория-каталог

Не, 4-ти опит, и двете при мен не работят в хром

Току що смених изгледа на етикетите. Коя версия на хром ползваш?
 

Горе