SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Новинарски сайт

ivolo

New member
Здравейте,
Бих искал да помоля за малко помощ и съвети относно новинарски сайт.
Ето го и сайта - http:// novinite - bg . com

Благодаря предварително
Успешен ден
 
Последно редактирано:
Re: Новинарски сайт

Виц на деня в новинарски сайт ?
Хедъра лично мен ме отблъсква много, незнам ...
 
Re: Новинарски сайт

Виц на деня в новинарски сайт ?
Хедъра лично мен ме отблъсква много, незнам ...

Беше доста изчистен в началото. От 2 дни е така ще го променя - Благодаря ти
 
Re: Новинарски сайт

това nofollow в мета тага нарочно ли е сложено?

Иначе и на мен хедъра ми е много шарен, ако сложиш и по една снимчица в новините ще е по-добре
 
Re: Новинарски сайт

това nofollow в мета тага нарочно ли е сложено?

Иначе и на мен хедъра ми е много шарен, ако сложиш и по една снимчица в новините ще е по-добре

Здравей,
да nofollow в тага е нарочно сложено
със снимките имам лек проблем :( - не се визуализират
Скоро и с това ще се преборя

Относно хедъра - ще измисля нещо

Благодаря за съвета
 
Re: Новинарски сайт

А защо всички вътрешни линкове са ти nofollow?
 
Re: Новинарски сайт

А защо всички вътрешни линкове са ти nofollow?

Линковете са nofollow заради връзките към сайтове източници на новини.
Не виждам смисъл да прехвърлям PR от страниците към тези източници.
 
Re: Новинарски сайт

Интересно изглежда, вица на деня най-добре да го махнеш или да гледаш да са някакви по ... непросташки вицове, щото тоя кърти :D

Интересно е че на някои от статиите няма източници, а на други източниците са без линк, като BTV и всичките са "by Анонимен" :confused:
 
Re: Новинарски сайт

Не виждам смисъл да прехвърлям PR от страниците към тези източници.

Интересното е обаче, че виждаш смисъл в това просто да ги използваш ;D
 
Re: Новинарски сайт

Интересно изглежда, вица на деня най-добре да го махнеш или да гледаш да са някакви по ... непросташки вицове, щото тоя кърти :D

Интересно е че на някои от статиите няма източници, а на други източниците са без линк, като BTV и всичките са "by Анонимен" :confused:

Новините без източници са авторски. Относно публикувано от - не мисля, че хората ги интересува Име и Фамилия на този, който публикува статията - незнам това си е мое мнение :)
 
Re: Новинарски сайт

Нямам предвид източниците, въпреки че като взимаш съдържание от тях можеш и да им даваш реален, линк, който на теб не ти вреди чак, толкова много но все пак -

В момента с nofollow са ти всички категории и всички вътрешни линкове на ТВОЯ сайт, което означава, че ако нямаш към някои страници външни линкове няма да ти индексира страниците по никакъв начин.

Единствените follow линкове са ти "Всекидневен хороскоп" и "За контакти"

Сега видях, че дажи в хедъра ти линка към хоум пейджа е нофолоу.
Няма абсолютно никаква логика.
 
Re: Новинарски сайт

Интересното е обаче, че виждаш смисъл в това просто да ги използваш ;D

Има правило, за това когато използваш нечия публикация - линк към източника
 
Re: Новинарски сайт

Нямам предвид източниците, въпреки че като взимаш съдържание от тях можеш и да им даваш реален, линк, който на теб не ти вреди чак, толкова много но все пак -

В момента с nofollow са ти всички категории и всички вътрешни линкове на ТВОЯ сайт, което означава, че ако нямаш към някои страници външни линкове няма да ти индексира страниците по никакъв начин.

Единствените follow линкове са ти "Всекидневен хороскоп" и "За контакти"

Сега видях, че дажи в хедъра ти линка към хоум пейджа е нофолоу.
Няма абсолютно никаква логика.

Ще оправя линковете, сочещи към самият сайт с Follow

Благодаря за съвета
 
Re: Новинарски сайт

Има правило, за това когато използваш нечия публикация - линк към източника

Той имаше предвид точно това, че виждаш смисъл да ползваш чуждото съдържание, но не виждаш смисъл да им даваш PR, който така или иначе в момента никъде не отива, пазим си го за нас, щото сме скръндзи ;)

А относни имената ако аз съм написал дадена статия, да ти кажа бих искал поне да ми цитират името, ако въобще съм съгласен да ми я използват.

Почети малко за авторското право и за писаните и не писаните правила за използване на чуждо съдръжание и тогава обяснявай в какво виждаш и в какво не виждаш смисъл.
(P.S. под съдържание се разбира - текст, снимка, картинка, илюстрация и всичко, което ти изплозваш да пълниш сайта си)
 
Re: Новинарски сайт

Той имаше предвид точно това, че виждаш смисъл да ползваш чуждото съдържание, но не виждаш смисъл да им даваш PR, който така или иначе в момента никъде не отива, пазим си го за нас, щото сме скръндзи ;)

А относни имената ако аз съм написал дадена статия, да ти кажа бих искал поне да ми цитират името, ако въобще съм съгласен да ми я използват.

Почети малко за авторското право и за писаните и не писаните правила за използване на чуждо съдръжание и тогава обяснявай в какво виждаш и в какво не виждаш смисъл.
(P.S. под съдържание се разбира - текст, снимка, картинка, илюстрация и всичко, което ти изплозваш да пълниш сайта си)

Разберете ме и мен - аз не зная кой от всички журналисти и писатели е писал дадена статия само знам, че статията е от телевизия примерно BTV за това споменавам като източник - BTV не името на писател, журналист, или някои друг :)
Ако някой е написал дадена статия - разбира се, че ще му спомена името като източник - 'скръндза' съм но не и 'дебил' - нали така :)
 
Re: Новинарски сайт

=))))
Явно модерираш блогове, включително и мой.

Ха дръннал си ме - :)
Много грууубооо ама много
Аз посещение ти трупнах ти .... Раз Прас и да ми няма коментарчето

И там съм оправил грешката
 
Последно редактирано:
  • Like
Реакции: gvv
Re: Новинарски сайт

Интересно изглежда, вица на деня най-добре да го махнеш или да гледаш да са някакви по ... непросташки вицове, щото тоя кърти :D

Интересно е че на някои от статиите няма източници, а на други източниците са без линк, като BTV и всичките са "by Анонимен" :confused:

Хахахаха - Вица е сменен

Благодаря за съвета
 

Горе