SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Новинарски сайт

Re: Новинарски сайт

Всъщност ivolo, дискусията е много добра и наистина има за цел да ти помогне, но ти не търпиш критика и напътствия. Имаш си свой си начин и си следваш него.
Ти си новия тук, ти питаш за съвет и ти си най-непознатия. За всички останали в темата имам впечатления и знам, че могат, разбират и помагат. Знам и че не са пубери и в повечето случаи си държат на думата, особено пък когато имат основание

Благодаря ти наистина за този коментар - Да прав си така е
Издразних се не от градивната критика а от нападките свързани с БСП и т.н. които нямат нищо общо с темата - зная, че това което правя не е съвсем - да не казвам хич коректно но сега започвам и докато навляза в материята нали все отнякъде трябва да започна :eek: .
Критика търпя и съм благодарен за нея - нали за това писах тук.
Но не виждам смисъл от дребнави заяждания и най-вече глупави закани и заплахи.
 
Re: Новинарски сайт

Ако мога да помоля Admin-a да затвори темата, че се превърна в
Гранд Пубер Чат

Благодаря

Относно глупавия Comment отдолу - 'той админа много обича да му казват какво да прави'
Не казвам на кой - какво да прави, просто не виждам смисъл тази тема да се превръща в отдушник на някакви излишни нападки
Темата на Форума - Подкатегорията ако не греша е - Рецензии не - Излей гнева си тук
 
Re: Новинарски сайт

Никой не те кара нищо ново да измисляш, агрегаторите даващи реален линк към източника са нещо положително и за двете страни, макар някои хора да се дразнят и да не го оценяват ...
Но твоето си е просто елементарна кражба ... влязъл си тук за помощ и хората се опитват да ти помогнат, трябва да ти се измени начина на мислене, с мислене от типа "няма да им давам PR на тези, не виждам защо" не се успява в уЕБа ;)

Копирай си колкото искаш статии, там където е позволено, но винаги давай на източниците РЕАЛЕН ЛИНК това по никакъв начин няма да ти попречи, това е правилния начин, ако успееш да го осъзнаеш си на следващото ниво ;)
Другото е Monkey Business или Mangal Management или кой както иска да го нарича :cool:

ПС Ето ти рецензия: Постави реални линкове на източниците !
 
Последно редактирано:
Re: Новинарски сайт

Никой не те кара нищо ново да измисляш, агрегаторите даващи реален линк към източника са нещо положително и за двете страни, макар някой хора да се дразнят и да не го оценяват ...
Но твоето си е просто елементарна кражба ... влязъл си тук за помощ и хората се опитват да ти помогнат, трябва да ти се измени начина на мислене, с мислене от типа "няма да им давам PR на тези, не виждам защо" не се успява в уЕБа ;)

Копирай си колкото искаш статии, там където е позволено, но винаги давай на източниците РЕАЛЕН ЛИНК това по никакъв начин няма да ти попречи, това е правилния начин, ако успееш да го осъзнаеш си на следващото ниво ;)
Другото е Monkey Business или Mangal Management или кой както иска да го нарича :cool:

Прав си така е - започнах в тази насока да променям сайта още снощи

Благодаря за съвета
 
Re: Новинарски сайт

Извинявам се на - vha777 ако съм го обидил с нещо или т.н. оценявам критиките просто се издразних от начина по който ми бяха поднесени.
 

Горе