SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Нов Блог

G-UNIT

New member
Здравейте :)
Нов съм във всичко свързано с АдСенс СЕО и т.н. :)
Искам да ви помоля за една услуга - бихте ли ми погледнали блог-а и да кажете струва ли си да се аддна с него в АдСенс, има ли вероятност да не ме одобрят и този reciprocal link който го дават от някои директории трябва ли да го слагам в блога ?
Http://music-range.org
 
Re: Нов Блог

Не виждам причина сайта да не бъде одобрен ;)

Има ли трафик към него, или тепърва ще го развиваш?
Що се отнася до reciprocial links - навремето го правих, но вече не виждам никакъв смисъл :)

По принцип бих ти препоръчал да се ориентираш към aff за продажба на audio/video dvd-та и подобен род неща - дори amazon като за начало би бил един що-годе приличен ориентир :)

Много приятна тема си избрал, но си оправи малко текста - според мен е твърде нечетим :)
Успех с блога! :)
 
Re: Нов Блог

Мерси много :)

Сайта съм го адднал в http://www.blogtopsites.com и според тяхната статистика
Date Joined: Mar 16, 2007
Unique Visitors Today: 9
Page Views Today: 47
Unique Visitors this Week: 9
Page Views this Week: 47
Unique Visitors this Month: 32
Page Views this Month: 480
Total Unique Visitors: 32
Total Page Views: 480
Total Hits Out: 2

От къде другаде мога да следя трафика към сайта ?
 
Re: Нов Блог

Записах се в петък за Адсенс, a oще не е дошло писмо... - нормално ли е ?
 
Re: Нов Блог

Събота и неделя не разглеждат нови кандидатури, там сега е сутрин така че имай малко търпение. Може да отнеме ден, два три... :)
 
Re: Нов Блог

Такаа..одобриха ме ::)
Ама на тоя WordPress не мога много да разбера в кои php-та да сложа кодовете за рекламите...
 
Re: Нов Блог

Поздравления за приемането. ;)

Май се оправяш вече с вордпрес, трябва да си оправиш само блендинга... ;D
 
Re: Нов Блог

EEEE приятелю ако се ставаше бързо милионер от гугъл адс никой нямаше да работи , изчакай малко направи малко разработка на сайта , работиш ли усърдно ще има и парички .Бързай бавно :)
 
Re: Нов Блог

имах в предвид че не вари с блендинга и другите настройки на адсенс :)

По какъв начин най-бързо мога да си вдигна PR-a ? ???
 
Re: Нов Блог

Най - бързо няма да стане така или иначе ще трае някой друг месец , но обменяй линкове и ще порасне .Добавяй в каталози с реални линкове които не са много в интерес на истината .
 
Re: Нов Блог

ilianskim каза:
Добавяй в каталози с реални линкове които не са много в интерес на истината .
Много са.
 
Re: Нов Блог

а слагането на сайта за подпис във форуми сполучлива стратегия ли е ?:)
 
Re: Нов Блог

G-UNIT каза:
а слагането на сайта за подпис във форуми сполучлива стратегия ли е ?:)
Само за реклама, за търсачките няма да има полза.
 
Re: Нов Блог

ще кажете ли някои каталози с реални линкове, че аз уж слагам насам натам ама незнам от кои има няква полза и от кои не :)
 
Re: Нов Блог

http://www.addurl.nu/
В Title пиши ключовите думи, например Music Blog или Hip-Hop Music
И измисли друго описание. С такова описание(Hip-Hop, Rap, R&B & Pop News, Clips, Charts And Other Stuff.) много директории няма да ти приемат сайта.
 
Re: Нов Блог

Много добра стратегия за добавяне е като напишеш в кавички в Гугъл домейна на конкурентен сайт и видиш къде е аднат, да се пробваш и ти да се аднеш на същите места. На много няма да можеш, защото или искат реципрочен линк или искат пари, но не отчайвай. С течение на времето ще намираш интересни директории, в които да си добавиш сайта.

Като за начало напиши "recipezaar.us" и со добави сайта в директориите, където е добавен въпросния сайт. Не е конкурентен на твоя сайт, но е добавен в достатъчно количество безплатни директории и за нула време получи ПР4.

Добра стратегия е да добавиш RSS фийдъра в специализирани директории за RSS.

Дерзай и успех!
 
Re: Нов Блог

Веднага се захващам !
Мерси ;D

Каква е разликата между Description и Meta Descrption?
 

Горе