SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Нов проект

Статус
Not open for further replies.

emkal

New member
Здравейте,

какво ще кажете за Chasovnicite.com

Очаквам коментари, мнения, критики.

Поздрави!
 
Последно редактирано от модератор:
За: Нов проект

За: Нов проект

Очаквам коментари, мнения, критики.

Накратко - сайта не ми харесва!
Малко по-надълго - ако не си оправиш сайта, очаквай бан и деиндексация от Гугъл!
 
За: Нов проект

За: Нов проект

Този нюсфлаш с трите модела часовници ми се струва доста голям. :)

Успех с проекта.
 
За: Нов проект

За: Нов проект

Аз мисля, че човекът не се интересува от нашето мнение. Хич и не му пука за него, целта е ясна - да спечели линк, както и го е направил. А че сайта му е грозен и действа със забранени методи - все му е тая. Само му вижте профила и ще разберете, че съм прав. Вижте от кога не е влизал - той ако се интересуваше от това, да оправи сайта си и да го направи хубав и печеливш, най-малкото щеше да посещава редовно форума и да влиза, да се интересува и да отговаря в собствената си тема!

Тук следва въпросът - форумът няма ли да пострада, при положение, че дава линк към сайт, в който има забранени методи за постигане на класиране в серпа?
 
За: Нов проект

За: Нов проект

Аз мисля, че човекът не се интересува от нашето мнение. Хич и не му пука за него, целта е ясна - да спечели линк, както и го е направил. А че сайта му е грозен и действа със забранени методи - все му е тая. Само му вижте профила и ще разберете, че съм прав. Вижте от кога не е влизал - той ако се интересуваше от това, да оправи сайта си и да го направи хубав и печеливш, най-малкото щеше да посещава редовно форума и да влиза, да се интересува и да отговаря в собствената си тема!

Тук следва въпросът - форумът няма ли да пострада, при положение, че дава линк към сайт, в който има забранени методи за постигане на класиране в серпа?
Нали форумът е за това, а и темата е във правилния раздел, какво си ревнал срещу човека той спазва всички правила.Това нападане на новите потребители от всезнаещи те като теб доста дразни! А дали е грозен сайта или не това е въпрос на вкус, на мен лично също не ми допада дизайна много. Няма идея обаче как ще се държи пред Гугал и останалите
 
За: Нов проект

За: Нов проект

А дали е грозен сайта или не това е въпрос на вкус, на мен лично също не ми допада дизайна много.

Точно така както на теб, така и на мен не ми допада, но това си е лично мое мнение и не ангажирам никого с него. Просто човека пита и иска мнение и си казвам. Който не му харесва мнението ми - негов проблем.
 
За: Нов проект

За: Нов проект

Някой би ли обяснил на новобранец като мен кое и защо от този сайт не приема Г?

В кода на сайта има забранени методи за постигане на класиране в серпа.
 
За: Нов проект

За: Нов проект

В кода на сайта има забранени методи за постигане на класиране в серпа.
Още удиви погледнах кода и не видях нищо различно.. може ли да обясниш по подробно? Интересно ми е ...
 
За: Нов проект

За: Нов проект

Здравейте,

в интерес на истината интересува ме мнението ви, да и за линка съм постнал темата, но и мнението ви е важно, тъй като разбирам неща, които не знаех за сайта си, сляпо петно нали знаете мислите си, че всичко е ок, но не е така. Кое не ви харесва по-точно в дизайна, професионален шаблон, купих ти го от темфореста и е един от най-купуваните. Също гоогле въобще не ме забелязва и това беше една от причините да попитам какво става. Какви забранени методи изпозлвам, нищо не съм барвал освен малки модификации по шаблона.

@bgkulinar, защо лош избор на бранд?
 
Последно редактирано:
За: Нов проект

За: Нов проект

Да избереш .com домейн за продажби в БГ е техника от преди 5 и повече години. chasovnicite.com показва единствено, че не сте успели да купите chasovnici.com и от немай къде сте го членували. Въпреки че и chasovnici.com не е добър домейн/бранд, особено след ЕМД ъпдейта. Измислете си бранд и го налагайте и дано след време някой, който търси часовници, да се сеща за бранда и да го търси. След като измислите бранда е задължително да купите .bg, .com, .net и всичките му вариации и пренасочвате всичко към бг домейна.
 
За: Нов проект

За: Нов проект

Да бе bg домейн никога няма да купя докато съм жив с тия цени дето са им насветкали все едно България е половината свят и има много бг потребители. Нека не забравяме, че България, като население е по малка от Москва например, а хората, които имат пари и купуват по интернет са процентно много по -малко от колкото 90% от всички държави във света. Ние сме на първо място по глава на населението по бедност от цяла Европа...Така. че за какъв бг домейн можем да говорим, когато става въпрос за продажбата на стоки различни от стоките от първа необходимост, а още повече за луксозни стоки за каквито се считат часовниците.
 
За: Нов проект

За: Нов проект

Съгласен съм за бранда. Какви са нелегалните методи, които използва сайта? Виждам, че и линка ми е махнат, какво не е наред, къде бъркам?
 
Re: Нов проект

На мен ми допада, само нещо да вмъкна ако си фирма до колкото знам трябва да си напишеш името на фирма и адрес в заглавната страница. Мисля че имаше някакъв подобен закон.
 
За: Нов проект

За: Нов проект

emkal каза:
Какви са нелегалните методи, които използва сайта?
Код:
<h1 style="[B]display: none;[/B]">Chasovnicite.com - Маркови часовници на достъпни цени</h1>
Вероятно е проблем, който не е ясен на фронт енд дивепопера.
 
За: Нов проект

За: Нов проект

Да като гледам дивелъпара не сие имал и хабер от SEO след като е ползвал тези методи или пък не му се е занимавало да го прави. Мисля, че трябва да намериш човек който да ти помогне или да ти пооправи сайта за SEO.
 
За: Нов проект

За: Нов проект

Добре, това го отстраних, помогнете ми да отстраня и другите нелегални методи, виждате ли нещо друго?
 
Статус
Not open for further replies.

Горе