SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Нов проект

Статус
Not open for further replies.
За: Нов проект

За: Нов проект

Код:
<h1 style="[B]display: none;[/B]">Chasovnicite.com - Маркови часовници на достъпни цени</h1>
Вероятно е проблем, който не е ясен на фронт енд дивепопера.
Извинявам се на колегата за офтопика!
Това породи в мен един сериозен въпрос, на който не мога да си отговоря сам и затова ще питам тук. В сайта си имам подобен код, който е капан за лоши ботове и е невидим за хора.
Код:
<!-- spider trap -->
<a rel="nofollow" href="http://сайта ми.com/badboys/" style="display: none;" title="Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.">email</a>
<!-- end spider trap -->
На всичко отгоре директорията /badboys/ е забранена в роботс текста. Възможно ли е в Гугъл да работят толкова тъпи хора, че да не разбират защо е направен този линк и да ме наказват заради него като за скрит линк? Ако отговорът е да, на какъв език трябва да напиша, че това е капан?
Някак не ми се вярва, ама след като си унищожих половината сайт и не мога да им угодя, взех да се ловя за всяка сламка.
 
За: Нов проект

За: Нов проект

Няма на кого да пишеш. Ако мислиш, че е сайтът ти е наказан заради този капан, махни го, пусни реконсидърейшън рикуест и виж дали ще има промяна.
 
За: Нов проект

За: Нов проект

Няма на кого да пишеш. Ако мислиш, че е сайтът ти е наказан заради този капан, махни го, пусни реконсидърейшън рикуест и виж дали ще има промяна.
Благодаря, това е по-добре от липса на отговор. Ще опитам, пък до седмица ще се разбере дали е заради него. Другият вариант е да го направя видим с текст "Капан за спам ботове. Не го кликай или ще те блокира за сайта!". Тогава вече няма да е скрит не може да бъде нарушение по никой начин.
 
За: Нов проект

За: Нов проект

Здравей, банера ти е ужасен. Платете за новият му дизайн и направете така, че да се слива дизайна с човешко лице усмихнато и ведро. Поинтересувай се кои части от сайта, заключват за първото му впечатление у потребителя.
 
За: Нов проект

За: Нов проект

Очаквах, че ще е нещо доста по-страшно след такава атака.

@Commerciant.bg, благодаря ти за съветите : )
 
За: Нов проект

За: Нов проект

Бе и аз ти благодаря за "хубавата" репутация.
 
За: Нов проект

За: Нов проект

Много лошо отношение спрямо един нов потребител ..
 
За: Нов проект

За: Нов проект

Извинявай, но не си прав. Линкът в темата не е изконно право на потребителя. Ако някой мод/админ го е махнал, значи е имало причина. Ако потребителят е отстранил причините за премахване на линка, може да ПОМОЛИ да му бъде върнат, а не с рогата "Искам си линка"

С последното си мнение, просто затвърждаваш мнението ми, че не заслужаваш линк в темата. И за да спрем агонията, просто заключвам темата.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе