SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Нов форум за размяна на линкове и банери между уебмастерите.

bigger

New member
Е отдавна го замислях, от скоро го осъществявам.. не мисля, че се явявам като конкуренция, защото си е в точно определена насока форумчето и мисля, че би бил доста полезен занапред. Накратно има много категорий, в който можете да пускате теми за размяна на линкове и банери, и съответно да търсите партньори. Има борса също за продажби и VIP обмен, който е таен с парола се влиза и достъп до там ще имат само определени хора, с по-големи проекти, за който е добре да осъществяват размените не публично. Ами това е за момента, казвайте какво мислите..

URL:
http://www.bulexchange.com
 
Re: Нов форум за размяна на линкове и банери между уебмастерите.

Добра идея стига да има достатъчно хора които да искат размяна, иначе просто няма смисъл...
 
Re: Нов форум за размяна на линкове и банери между уебмастерите.

С няколко часа работа не очаквай чудеса.
 
Re: Нов форум за размяна на линкове и банери между уебмастерите.

Аз се "разпечатах" в девственото форумче :)
 
Re: Нов форум за размяна на линкове и банери между уебмастерите.

Не мисля че има смисъл да се разделя на толкова много категории.
И бях отворил подобен форум но не ми остана време да го популяризирам. http://webreklama.biz/ ;)
 
Re: Нов форум за размяна на линкове и банери между уебмастерите.

Благодаря за мненията!

Първо ще кажа, че в никакъв случай не очаквам чудеса, ясни са ми нещатата, просто един ден се замислих, че трябва да меня линкове с доста мой сайтове и ми стана интересно защо няма такова място където просто да влезнеш и да намериш линка, който ти трябва или да предложиш това, което искаш.. В смисъл такъв, че го пускам са за наше улеснение като цяло, а категорийте.. е може би малко се престарах, но.. незнам нека остане така живи и здрави ще видим дали ще се ползват. Нито очаквам някакви големи печалби или квото и да било от там, очаквам след време да ми е много по-лесно да развия един нов сайт, и много по-бързо и лесно да намеря партньори за размяна на линкове, отколкото да търсиш един по един, да гледаш кой какво има и т.н. и мисля, че това би допринесло много повече отколкото евентуално някаква дребна печалба и то не само на мен.. :)
 
Re: Нов форум за размяна на линкове и банери между уебмастерите.

Аз съм твърдо за такива проекти, това спомага за развитието на БГ мрежата и естествено за избора на хората. Идеята ти мисля, че е добра, а и форумчето си го бива, бих се радвал да успееш да намериш време да го популиазираш и да стане един страхотен сайт с страхотен екип и естествено ти пожелавам много ама наистина много приходи от него. Още сега се регистрирам и започвам с презентациите на сайта си ;)
 

Горе