SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Нов adsense интерфейс?

ilianskim

Senior Member
Сега го отворих и ми даде избор да изпробвам нов интерфейс.
Има изцяло нов облик и разни графики. Някой ако е намерил нещо интересно да сподели :):eek:
 
Re: Нов adsense интерфейс?

И аз се върнах към стария. Просто ми е много неудобно. Не мога да си гледам лесно каналите.
 
Re: Нов adsense интерфейс?

И на мен не ми харесва новия интерфейс - прави ми впечатление, че вече всичките им услуги са с този интерфейс, а е толкова неудобен и влачещ! Прекалват с ajax-a и javascript-a :confused::mad:
 
Re: Нов adsense интерфейс?

Разцъках на бързо и не ми харесва. Върнах си стария интерфейс
И аз така.
 
Re: Нов adsense интерфейс?

Аз се чоплих 20 мин. да намеря как да си гледам бързо каналите и кои канали колко са изкарали за деня.
И като не намерих, върнах обратно старата версия.
За къв чеп ми са всички анализи, след като не мога да си видя за деня какво е станало????
Тъпотия!
 
Re: Нов adsense интерфейс?

Аз се чоплих 20 мин. да намеря как да си гледам бързо каналите и кои канали колко са изкарали за деня.
И като не намерих, върнах обратно старата версия.
За къв чеп ми са всички анализи, след като не мога да си видя за деня какво е станало????
Тъпотия!
Аз преди няколко дни убих повече време,но успях да намеря тази информация, но днес не успях да я намеря и пак се върнах на старата версия. :)
 
Re: Нов adsense интерфейс?

Аз преди няколко дни убих повече време,но успях да намеря тази информация, но днес не успях да я намеря и пак се върнах на старата версия. :)

Aко пак я намериш, напиши инструкция ;)
 
Re: Нов adsense интерфейс?

На теория, новият интерфейс е по-информативен и дава повече информация.
След като сте задали отчет по канали от View full reports -> Custom /URL channels за определено време го запазвате като шаблон и не се чудите следващия път откъде сте го намерили миналия.
Просто... ще трябва да свикнем да работим с шаблони, няма лошо...
 

Горе