SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Някой да е купувал трафик?

bigger

New member
Сега знам много добре какво ще кажете, но нека пробвам все пак.. Интересува ме някой купувал ли е трафик от някой от големите сайтове дето продават и от къде е най-добре? Идеята е да се плати за трафик, който да МОЖЕ да се монетизира, иначе имам варианти да ви зарина от неефективен трафик. Става въпрос за worldwide, или usa трафик.. да не е български..
 
Re: Някой да е купувал трафик?

Сега знам много добре какво ще кажете, но нека пробвам все пак.. Интересува ме някой купувал ли е трафик от някой от големите сайтове дето продават и от къде е най-добре? Идеята е да се плати за трафик, който да МОЖЕ да се монетизира, иначе имам варианти да ви зарина от неефективен трафик. Става въпрос за worldwide, или usa трафик.. да не е български..

Преди време съм ползувал revisitors.com
Коректни са. Изсипват ти много посещения, ама за монетизириране на трафика не мога да ти кажа.
Ако те интересува нещо по-подробно питай
 
Re: Някой да е купувал трафик?

Ами не то точно това ме интересува.. дали трафика става за нещо, дали се монетизира, дали си правят импрезиики посетителите.. щото голяма част ти пускат някакви popups и посетителите идват малко като нереални.. само влизат висят и излизат.. от 400 посещения имаш 500 презареждания, което ще рече че няма абсолютно никакъв интерес.. ако примерно вчера си имал от 20 посещения 150 презареждания..
 
Re: Някой да е купувал трафик?

Ами не то точно това ме интересува.. дали трафика става за нещо, дали се монетизира, дали си правят импрезиики посетителите.. щото голяма част ти пускат някакви popups и посетителите идват малко като нереални.. само влизат висят и излизат.. от 400 посещения имаш 500 презареждания, което ще рече че няма абсолютно никакъв интерес.. ако примерно вчера си имал от 20 посещения 150 презареждания..

Не вярвам да има такова перпетум-мобиле каквото търсиш.
Да си платиш за трафик, който да ти върне парите + печалба:)

Тогава всеки ще го ползува тоя трик
 
Re: Някой да е купувал трафик?

Нали не забравяш, че няма невъзможни неща.. трикове колкото щеш, като се замислиш малко, ще стигнеш сам до извода, че е възможно.. стига да го ползваш по правилния начин :) недейте такива философи да се учите :)
 
Re: Някой да е купувал трафик?

Нали не забравяш, че няма невъзможни неща.. трикове колкото щеш, като се замислиш малко, ще стигнеш сам до извода, че е възможно.. стига да го ползваш по правилния начин :) недейте такива философи да се учите :)

Ами ако успееш - сподели
Тук вероятно всички ще го четем с интерес.

Все пак съм убеден, че големия платен трафик за малко пари е 99% кух
 
Re: Някой да е купувал трафик?

По рано съм се занимавал с други едни работи, където се работеше само така, купуваш.. изкарваш, купуваш - изкарваш... само дето оня тип трафик тук не ми върши работа, но съм сигурен, че има някой сайт който да праща що годе качествен трафик, ще го намеря аз :)
 
Re: Някой да е купувал трафик?

За какви сайтове става дума? За PTC - те шиткат гаден трафик или за някой голям нишове сайт. Ако е сходен и трафика от него и таргетиран, мисля си че струва. Но ако е някакъв бълк - мисля че си е загуба на пари.
 
Re: Някой да е купувал трафик?

Принципно няма значение, но съм стигнал до един извод.. има таргетиран и ефективен трафик, от който се вадят пари, обаче е прекалено скъп и не се оправдава.. много си вътрешно от него за съжаление, иначе има по-евтини варианти, но те са супер неефективни.. и аз за тва се чудя.. трябва да се измисли и един такъв вариант, не може всичко да е само СЕО.. трябва да пробваме всичко..
 

Горе