SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Някой използва ли Chitika

entwickler

New member
Някой ако може да сподели впечатления относно приходи и т.н.
А и по тази тема - (това е цитат от email-а с който ми съобщават, че съм удобрен)
Can I use Chitika ad services with Google Adsense on my website(s)?

Yes, Chitika and Google Adsense are compatible to run on the same pages.
 
Re: Някой използва ли Chitika

На моите сайтове беше пълна катастрофа. Но аз ги ползвах адсенс със читика. ЦТР на адсенс падна, докато на читиката беше отчайващ. Но може при теб да сработи.
 
Re: Някой използва ли Chitika

И аз не съм много доволен, ползвам я на единия сайт ама няма почти никакъв цтр, преди време имаше 2 клика даде горе долу добри пари около 20 цента, обаче накрая на месеца не ги отчете въобще, не разбирам какво става.. нарочно я държа, че ми е слаб трафика и като повиши искам да я тествам както трябва..
 
Re: Някой използва ли Chitika

И при мен беше отчайващо, въпреки, че хора на които вярвам ги ползват с много голям успех. Би трябвало да се представят добре за сайтове, които правят ревюта на продукти, защото читика основно показва продукти.
 
Re: Някой използва ли Chitika

От 2 седмици сам с Chitika и нищо немога дажа все още, реших дая пробвам на един от блоковете ми и да видя дали са добри или не ;) Ако има добър резултат ще свиркам :)
 
Re: Някой използва ли Chitika

след няколко дни по-активно ползване ще споделя временни резултати - по 1.50 долара на ден без много зор и без да намаляват приходите от adsense. На същия сайт се правят между 5 и 10 долара на ден от adsense. Използвам само premium, които се показват само на search engine US traffic. Утре ще пиша пак, защото ги сложих на още няколко сайта.
 
Re: Някой използва ли Chitika

след няколко дни по-активно ползване ще споделя временни резултати - по 1.50 долара на ден без много зор и без да намаляват приходите от adsense. На същия сайт се правят между 5 и 10 долара на ден от adsense. Използвам само premium, които се показват само на search engine US traffic. Утре ще пиша пак, защото ги сложих на още няколко сайта.
дай да видим сайта как е станало
 
Re: Някой използва ли Chitika

Код:
http://rssnews.renewable-energy-sources.com/2008/10/wind-farm-contracts-stir-up-lots-of-questions-trading-markets-press-release/#chitikatest=energy
това в края на url-to е за тест, но все пак не цъкайте на рекламата, че де да ги знам и тези хорица може да се придирчиви
 
Re: Някой използва ли Chitika

да споделя резултат от последните 2 месеца, от 15 000 импресии 50 долара. Това е от няколко сайта без да съм си давал много зор за оптимизация. 8 цента горе долу на клик, което спрямо adsense е кофти, но пък CTR-a не толкова лош - около 4 и нещо. Днес ми ги пратиха с Paypal директно. Ако някой иска да се пробва
реф линк http://chitika.com/mm_overview.php?refid=entwickler
 

Горе